اطلاعات تماس
  • 021888***** - 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202277287914872
در دسترس نیست

شرکت رادین گستر سینا

درباره شرکت رادین گستر سینا

کد: 140202277287914872

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت رادین گستر سینا به عنوان نماینده انحصاری شرکت هیدروپت انگلستان ، با هدف ارائه روش های نوین رسوب زدایی غیر شیمیایی ، تکنولوژی هیدروپت را از انگلستان به ایران وارد نمود .

درباره شرکت رادین گستر سینا
شرکت رادین گستر

شرکت رادین گستر سینا به عنوان نماینده انحصاری شرکت هیدروپت انگلستان ، با هدف ارائه روش های نوین رسوب زدایی غیر شیمیایی ، تکنولوژی هیدروپت را از انگلستان به ایران وارد نمود .

شرکت رادین گستر سینا به عنوان نماینده انحصاری شرکت هیدروپت انگلستان ، با هدف ارائه روش های نوین رسوب زدایی غیر شیمیایی ، تکنولوژی هیدروپت را از انگلستان به ایران وارد نمود . با عنایت به موقعیت جغرافیایی ویژه ایران ، از دیرباز کیفیت و کمیت آب و منابع آبی مورد توجه بوده است . درصد زیادی از شهرهای ایران در حاشیه کویر قرار داشته و طبیعتاً کیفیت آب در این مناطق مطلوب نیست . رسوب و خوردگی متعاقباً با رشد صنایع گوناگون به معضلی حل نشدنی تبدیل شده است . البته هیچ مشکلی و هیچ مسئله ای بدون راه حل نیست . اما در روش های مهندسی حل یک مسئله ، سادگی روش اجرا و هزینه اجرا دو عامل تعیین کننده هستند.

ملاحظات زیست محیطی

اگر ملاحظات زیست محیطی را نیز اضافه نماییم بر پیچیدگی مسئله اضافه میگردد . محصول و تکنولوژی شرکت رادین گستر سینا پاسخی ساده و کم هزینه به مشکل بزرگ و فراگیر میباشد . پالایشگاه های نفت و گاز ، کارخانجات صنایع غذایی ، صنایع سیمان ، نیروگاه های تولید برق بخار یا سیکل ترکیبی ، قالب های مکانیکی تزریق مواد ، شرکت های آب و فاضلاب ، سیستم های تصفیه آب ، کارخانجات ریخته گری و ذوب فلزات ، کارخانجات داروسازی ، شرکت های خدماتی تأسیسات ، منازل مسکونی ، ویلاها ، استخرهای عمومی و خصوصی ، هتل ها ، مزارع صنعتی ، مراکز پرورش دام و طیور از جمله موارد کاربرد تجهیزات Hydropath میباشند.

شرکت هیدروپت Hydropath انگلستان یک شرکت دانش بنیان و نوآور در عرصه جهانی در زمینه مهار و کنترل سختی آب و رسوب زدایی با تکنولوژی پیشرفته امواج رادیویی برای اولین بار در دنیا میباشد. هدف این شرکت ارائه راهکار جدید جهت سختی گیری آب در تاسیسات تهویه مطبوع و صنعتی با هدف حذف سختی گیر رزینی و مواد شیمیایی، بالا بردن عمر و راندمان تجهیزات و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی میباشد با استفاده از امواج رادیوئی بدون ضرر می باشد .

تاریخچه تاسیس هیدروپت

دفتر مرکزی و کارخانه تولید رسوبزداهای هیدروپت با برند HydroFlow در سال 1992 ، در شهر ناتینگهام انگلستان تاسیس گردیده که هم اکنون با خط تولید مجهز و پیشرفته بیش از 25 سال سابقه تولید انحصاری رسوب زدا با امواج رادیویی را جهت سختی گیری و رسوب زدایی در تاسیسات خانگی ، تجاری و صنعتی را دارا می باشد. کلیه دستگاه های رسوب زدای هیدروپت برای لوله از سایز 1 اینچ تا 160 اینچ ( 4 متر قطر لوله) جهت کاربرد های سختی زدایی و رسوب گیری املاح معدنی آب به ویژه کربناتی و سیلیکاتی ، از بین بردن باکتری و خزه و جلبک، از بین بردن بایوفیلم یا زیست توده در تاسیسات آبرسانی شهری یا خنک کاری آب دریا و آب شیرین کن RO و انعقاد و فلوکاسیون در سیستم های تصفیه آب و استخرها در انگلستان طراحی و ساخته می شوند و هیچ محصول مشابه در دنیا ندارد. در حال حاضر شرکت رادین گستر سینا نماینده انحصاری فروش دستگاه رسوب زدای هیدروفلو در ایران میباشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خرم سیف

شروع فعالیت شرکت خرّم به اوایل قرن بیستم و اندکی پس از پایان جنگ جهانی اول برمی گردد. شرکت گاوصندوق خرم به عنوان بنیانگذار صنایع فلزی و صنعت صندوق نسوز در ایران سهم والایی در این مهم داشته است. شرکت گاوصتدوق خرم با بیش از یک قرن سابقه فعالیت در صنعت تولید گاوصندوق و در اختیار داشتن پرسنل متخصص در تولید گاوصندوق آمادگی دارد , در زمینه خدمات مشاوره ایمن سازی , طراحی و ساخت انواع گاوصندوق سفارشی , صندوق امانات , درب خزانه , درب ضد انفجار , درب ضد حریق , درب ضد سرقت و انواع مخزن های بتنی امن , بهترین راه‌ حل‌های امنیتی را متناسب با تنوع نیازهای مدرن امروزی با ارائه محصولات و گاوصندوق های با کیفیت , ایمن و دارای پشتیبانی قدرتمند در اختیار مشتریان قرار دهد. شرکت گاوصندوق خرم به پشتوانه تجربه طولانی و نگاه درست به آینده , جوابگوی انواع سلیقه‌ها و نیازهای مشتریان گاوصندوق و دیگر محصولات خود خواهد بود. از جمله محصولات خرم می توان به انواع گاوصندوق نسوز، انواع صندوق امانات بانکی، انواع درب امنیتی، درب ضد انفجار ، درب ضد حریق ، درب ضد سرقت ، درب اضطراری ، درب ضد اشعه ، درب هوا بند و دریچه های فرار اشاره نمود.

اطلاعات تماس
  • 021888***** - 021888*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید