اطلاعات تماس
  • 091967*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203077307022848
در دسترس نیست

پارتیشن شیشه ای چیست؟

کد: 140203077307022848

، (اخبار رسمی): پارتیشن شیشه ای راهی برای تقسیم بندی فضا ها مخصوصا اداره ها است شرکت چوبا فرم مجریه تخصصی انواع پارتیشن های شیشه ای اداری در تهران است

پارتیشن شیشه ای چیست؟
پارتیشن شیشه ای چیست؟

قیمت پارتیشن شیشه ای به دلیل انواع پارتیشن یا اندازه ی استفاده شما از پارتیشن شیشه ای نمیتوان قیمت ثابتی تعیین کرد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.

پارتیشن شیشه ای  

آیا تا به حالا فکر کرده اید که میتوانید از محیط کار خود بهترین استفاده رو بکنید؟ یا بخش های مختلف محیط ادارات، خانه، رستوران یا.... را از هم جدا کنید؟

بله جواب پارتیشن شیشه ای است. حالا پارتیشن شیشه ای چیست؟ و چند نوع دارد را با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا مطالب مفید و کاربردی درباره ی پارتیشن شیشه ای برای شما بگوییم.

پارتیشن شیشه ای به عنوان یکی از پرکاربرد ترین موارد استفاده از شیشه در محیط های همچون ادارات، منازل و... به کار میرود. پارتیشن شیشه ای یعنی جداکننده ی فضاهای داخلی ساختمان از هم دیگر که به وسیله ی شیشه اتفاق می افتد.

شما تصور کنید در محیطی کار میکنید که هر بخش پر از شلوغی و سر و صدا است و نمیتوانید با مشتری به خوبی ارتباط بگیرید. حالا شما با استفاده از پارتیشن شیشه ای میتوانید به وسیله ی عایق های صدا این شلوغی را کاهش دهید.ما انواع پارتیشن شیشه ای داریم. که شما با تماس به مشاوران چوبا فرم میتوانید با خرید  این پارتیشن ها محیط خانه یا رستوران یا ... را زیبا تر کنید.

6 ویژگی مهم استفاده از  پارتیشن شیشه ای  

استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط های داخلی ساختمان ویژگی هایی دارد که این مزایا شامل:

  • شیک بودن: استفاده از پارتیشن شیشه ای باعث شیک شدن محیط شما میشود.
  • حریم خصوصی یا حس آزادی: پارتیشن شیشه ای میتواند به عنوان یک حریم خصوصی یا حس آزادی برای فرد کارمند در محیط کار خود باشد.
  • کاهش سر وصدا: به دلیل استفاده از عایق صدا شلوغی را کاهش میدهد
  • تفکیک: جداسازی بخش های مختلف از هم دیگر.

انواع پارتیشن شیشه ای  

ما دو نوع پارتیشن شیشه ای داریم که شامل:

پارتیشن شیشه ای فریم لس  

یکی از محبوب ترین نوع پارتیشن فریم لس است نصب این نوع پارتیشن به صورت شیشه ی کامل نصب میشود. این نوع پارتیشن دارای دونوع مختلف است که شامل:

  • پارتیشن فریم لس پروفیل 3 سانتی است که این پروفیل دارای شیشه ی 10 میلی سکوریت سوپر کلیر است که به این پروفیل، پروفیل بازاری میگویند و بسیار سبک است.
  • پارتیشن فریم لس پروفیل 5 سانت اختصاصی با شیشه ی 10 میل است. این پروفیل از جنس آلومینیوم  می باشد و نیاز به آهن کشی ندارد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم لس است که شما با تماس با شرکت چوبا فرم میتوانید این پارتیشن را خریداری کنید.

پارتیشن شیشه ای فریم دار  

این پارتیشن برخلاف پارتیشن فریم لس از موادی چون آلومینیوم یا ام دی اف استفاده میشود و  این پارتیشن در محیط هایی از جمله اداری و تجاری بیشتر بکار میرود. این پارتیشن فریم دار مانند فریم لس قابلیت استفاده از شیشه های دوجداره و تک جداره را دارند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران چوبا فرم صحبت کنید.

09196707410

پارتیشن شیشه ای رنگی  

 پارتیشن شیشه ای رنگی در واقع همان پارتیشن شیشه ای است که در هر نوع از این پارتیشن ها از جمله تک جداره، دو جداره، فریم لس، فریم لند، نصب میشود. تفاوت این نوع پارتیشن ها در رنگی بودن شیشه بکار رفته است. ما انواع شیشه های رنگی داریم که شامل:

  • شیشه ی لاموبل یا براق شیشه ی ساتینا

 شما با تماس با شرکت چوبا فرم میتوانید این پارتیشن شیشه ای رنگی را خریداری کنید.

09196707410

  پارتیشن شیشه ای اداری  

امروزه استفاده از پارتیشن شیشه ای در ادارات مورد استقبال مدیران شرکت قرار گرفته است شما میتوانید از تقسیم بندی بخش های مختلف به وسیله ی پارتیشن شیشه ای مسئولیت هر فرد را در اداره مشخص کنید و هر فرد حریم خصوصی برای خود  داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091967*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل