اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203287340517728
در دسترس نیست

صنایع سنگ ملورینا تولید کننده انواع سنگ و مصنوعات سنگی

کد: 140203287340517728

، (اخبار رسمی): امروزه در صنعت ساختمان سازی  از سنگ های ساختمانی استفاده بسیاری می شود

صنایع سنگ ملورینا تولید کننده انواع سنگ و مصنوعات سنگی
صنایع سنگ ملورینا تولید کننده انواع سنگ و مصنوعات سنگی

امروزه در صنعت ساختمان سازی  از سنگ های ساختمانی استفاده بسیاری می شود. ساختمان های امروزی قسمت های پیچیده و متفاوت تری دارند. بسیاری از این قسمت های مختلف به دلیل کمبود جا قسمت های مشترکی دارند. بنابراین اگر به صورتی طراحی شوند که با هم هارمونی داشته باشند و یا اصطلاحا ست باشند بسیار جذاب تر خواهند بود. استفاده از انواع سنگ های ساختمانی در هارمونیک کردن ساختمان بسیار موثر است. سنگ ها انواع مختلفی دارند. هم از نظر جنس و هم رنگ بندی بسیار متنوع هستند. صنایع سنگ ملورینا واقع در شهرک صنعتی شمس آباد مجموعه ای است که انواع مختلفی از سنگ های ساختتمانی را تولید می کند. این مجموعه علاوه بر سنگ های ساختمانی بسیاری از مصنوعات سنگی را نیز تولید می کند. یکی از مهمترین تولیدات این مجموعه تولید سنگ گرانیت مروارید مشهد است.

این سنگ یکی از پر مصرف ترین سنگ های ساختمانی است که بیشتر برای کف ساختمان استفاده می شود. اما این تنها محصول تولید شده در این مجموعه نیست. سنگ های زیادی در صنایع سنگ ملورینا برای نمای ساختمان تولید می شوند. سنگ هایی در طیف رنگی بسیار متنوعو از سنگ های گرانیت تیره رنگ تا سنگ های ترامیت بسیار سفید و براق. تمامی این سنگ ها در اجرای نمای ساختمان کاربرد دارد. نماهایی که دارای طرح های مختلف هستند. از طرح های کلاسیک تا طرح های رومی. تقریبا تمام دسته بندی های مختلف در نمای ساختمان کاربرد دارند. اما یکی از مهمترین این محصولات سنگ تراورتن است.

سنگ های تراورتن انواع مختلفی دارند. با اطمینان می توان گفت سنگ های تراورتن پر کاربرد ترین سنگ ها هستند. سنگ های تراورتن که دارای رنگ روشن هستند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. سنگ هایی مانند سنگ تراورتن عباس آباد و سنگ آتشکوه. از سنگ های تراورتن بیشتر در نمای ساختمان استفاده می شود. اما در بقیه قسمت ها نیز کاربرد دارد. در دیواره های داخلی، پله ها، کف ساختمان و... از سنگ تراورتن استفاده زیادی می شود. این سنگ ها یکی از مقاوم ترین سنگ های ساختمانی به شمار می روند.

روشویی های سنگی یکی دیگر از محصولا تولیدی در صنایع سنگ ملورینا است. این روشویی ها تنوع بالایی دارند. در این مجموعه با توجه به ابعاد مد نظر مشتری روشویی ها ساخته و تحویل مشتری می شود. جنس سنگ و رنگ آن نیز مطابق با سلیقه مشتری قابل تغییر است. به عبارتی انواع مختلف روشویی ها با هر سنگی در این مجموعه ساخته و تحویل مشتری  می شود. سنگ هایی که برای تهیه این روشویی ها بکار گیری می شود همگی سنگ های بسیار با کیفیت و درجه یک هستند.

علاوه بر سنگ های ساختمانی که در نما ساختمان کاربرد دارند تولیدات این مجموعه در جهات دیگری نیز کاربرد دارند. سنگ هایی که به نسبت به سنگ های نما دارای قیمت پایینتری هستند. سنگ درپوش ارزان قیمت که یکی از تولیدات انبوه این مجموعه به شمار می رود برای روی دیوار ها و لبه استخر ها استفاده می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان