اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394070447904678

به همت انجمن علمی - مهندسی کامپیوتر دانشگاه ولی‌عصر (عج)

اولین استارتاپ ویکند رفسنجان برگزار می‌شود

کد: 1394070447904678

http://j.mp/1jnbKdO

، رفسنجان , (اخبار رسمی): اولین استارتاپ ویکند رفسنجان به همت انجمن علمی - مهندسی کامپیوتر، 15 الی 17 مهرماه سال جاری در دانشگاه ولی‌عصر (عج) برگزار می‌شود.

اولین استارتاپ ویکند رفسنجان، در دانشگاه ولی عصر (عج) برگزار می شود

استارتاپ ویکند رفسنجان، با هدف آموزش و ترویج کارآفرینی، از سوی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار شده و تیم‌های برتر در این رویداد توسط پارک علم و فناوری استان کرمان حمایت خواهند شد

به گزارش روابط عمومی استارتاپ ویکند رفسنجان، پانزدهم لغایت هفدهم مهرماه سال جاری، نخستین استارتاپ ویکند این شهر طی سه روز متوالی در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار خواهد شد.

در این رویداد آموزشی - تجربی، شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای از جمله برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، طراحان گرافیک، بازاریاب‌های حرفه‌ای و علاقه‌مندان استارتاپ در یک فضای مشترک گرد هم می‌آیند و طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کرده، گروه تشکیل می‌دهند و ایده‌های خود را به مرحله اجرا درمی‌آورند.

این برنامه از ساعت 4 بعدازظهر روز چهارشنبه (پانزدهم مهرماه) آغاز می‌شود و تا ساعت 9 جمعه‌شب (هفدهم مهرماه) ادامه خواهد داشت.

حسین مزروعی به عنوان نماینده جهانی این استارتاپ ویکند، در رویداد حضور داشته و  علی علیزاده عضو هیات علمی دانشگاه ولی‌عصر (عج)، حمیدرضا ایرانمنش استاد دانشگاه ولی‌عصر(عج) صنعتگر و کارآفرین نمونه و امیراحمد سمیعی مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات ایساتیس از داوران این رویداد آموزشی - تجربی هستند.

 

استارتاپ ویکند رفسنجان، با هدف آموزش و ترویج کارآفرینی، از سوی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار شده و تیم‌های برتر در این رویداد توسط پارک علم و فناوری استان کرمان حمایت خواهند شد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وب‌سایت rafsanjan.startupweekend.ir  مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استارتاپ ویکند رفسنجان

استارتاپ ویکند یک رویداد 3 روزه هست که درآن کارآفرینان جوان دور هم جمع میشوند، از همدیگر یاد میگیرند و سعی میکنند که ایده هایشان را به واقعیت به مرحله اجرا برسانند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط های:

| آغاز رویداد اولین استارتاپ ویکند رفسنجان | پایان رویداد اولین استارتاپ ویکند رفسنجان