اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394112653015045

حسابیت، برگزیده مسابقه همایش بانکداری الکترونیک بانک مرکزی شد

کد: 1394112653015045

http://j.mp/1SQgYOT

، تهران , (اخبار رسمی): پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بانک مرکزی در رویدادی با نام سخن تازه میزبان ایده‌های نو در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک بود.

اهدا تندیس و لوح تقدیر توسط دکتر ولی‌اله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی .

در اختتامیه پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور دکتر ولی‌اله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی، دکتر علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی بانکی و دکترعلی کرمانشاه معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی از برگزیدگان تقدیر به‌عمل آمد و لوح یادبود و تندیس جشنواره دکتر نوربخش به برگزیدگان اهدا شد

به گزارش روابط‌ عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، به طور کلی 282 ایده از 201 گروه شرکت‌کننده شامل مجموعا 240 نفر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که کمیته‌ای متشکل از متخصصان و صاحب‌نظران حوزه‌های بانکداری، پرداخت الکترونیک، فناوری اطلاعات، نوآوری و کارآفرینی کار داوری آثار را به انجام رساندند.

فرآیند داوری و انتخاب ایده‌های برگزیده این مسابقه در دو مرحله انجام شد.

 

در مرحله اول بر اساس 5 معیار اصلی، 53 ایده به مرحله اول راه یافته و فرصت حضور در همایش را کسب کردند. معیار‌های بررسی داوران در این مرحله به شرح ذیل بود:

  • نوآوری و اصالت ایده
  • پیشنهاد اهمیت مسأله یا نیاز مربوطه
  • سطح پختگی و توسعه‌یافتگی ایده
  • نزدیکی به اجرایی و کاربردی شدن جایگاه
  • گستردگی مخاطبان سادگی و کاربرپسند بودن

شرکت‌کنندگان با مدارج تحصیلی متفاوت و از 43 شهر مختلف کشور از این مسابقه استقبال کردند. همچنین از کارکنان بالغ بر 60 بانک، سازمان و موسسه در این مسابقه شرکت داشتند.

در مرحله دوم هیات داوران متشکل از مهندس عسگری انارکی کارشناس بانکداری الکترونیک، دکتر مهران محرمیان معاون شرکت خدمات انفورماتیک، مهندس وحید صیامی کارشناس بانکداری الکترونیک، مهندس مرتضی ترک تبریزی رئیس هیات‌مدیره شرکت راه‌بری بهسازان ملت، دکتر نیما امیرشکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی بانکی و مهندس شالباف معاون اداری و مالی پژوهشکده پولی بانکی با ارزیابی 53 ایده منتخب بر اساس معیارهای نوآوری و اصالت، اهمیت مسأله، پختگی و نزدیکی به اجرا، 3 نفر را به‌عنوان برگزیدگان نهایی مسابقه تعیین کردند.

علی فارمد، موسس حسابیت به عنوان برگزیده دوم مسابقه سخن تازه در نشست ویژه‌ای که به این منظور برگزار شد به ارائه ایده فاکتور آنلاین و پاسخ به سوالات حضار پرداخت.

در اختتامیه پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور دکتر ولی‌اله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی، دکتر علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی بانکی و  دکترعلی کرمانشاه معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی از برگزیدگان تقدیر به‌عمل آمد و لوح یادبود و تندیس جشنواره دکتر نوربخش به برگزیدگان اهدا شد.

حسابیت استارتاپی در حوزه فین‌تک (فناوری مالی) است که خدمات صدور و پرداخت فاکتور را به صورت آنلاین انجام می‌دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حسابیت

حسابیت یک سیستم فاکتور آنلاین است که مدیریت حساب و مشتریان را کاملا آسان و امن در بستر اینترنت فراهم می‌کند. ما در حسابیت تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که با استفاده از تکنولوژی روز، بهترین سرویس را به کاربران خود ارائه کنیم و در کنار رشد آنها هرروز بهتر شویم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | بانک، بیمه و سرمایه