اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394120453495083

بررسی و نظارت دستی بر ارتباطات تلفنی خود را متوقف کنید

کد: 1394120453495083

http://j.mp/21qHHms

، تهران , (اخبار رسمی): صاحبان کسب و کارهای کوچک معمولا ایده های خوبی دارند که پول نقش مهمی در آن ها دارد ومعمولا تا سود آوری در فشار و تنگنای مالی هستند . وقتی کسب‌و‌کار شروع به رشد کرد با نظارت بر دفاتر روزانه متوجه هزینه های غیرضروری می‌شود و اینجاست که مدیریت تماس‌ها ، می‌تواند ابزار ارزشمندی برای آن باشد.

بررسی و نظارت دستی بر ارتباطات تلفنی خود را متوقف کنید

سیستم مدیریت تماس ها ابزاری است که تعادل در هزینه ها را ایجاد می کند و با تعادل هر کسی در هر کاری موفق می شود.

هزینه های ارتباط تلفنی بین مشتریان و کارمندان اگر به طور منظم نظارت و بررسی نشود، از کنترل خارج می‌شود. اما نظارت دستی هم موردی نیست که برای کسب و کار مفید باشد. این کار از پویایی در کسب‌و‌کارجلوگیری می‌کند.

به جای آن استفاده از سیستم‌های خودکارتلفنی در محل کار ، به شناسایی هزینه‌های غیرضروری و از بین بردن مناطق مشکل‌ساز کمک می کند.

 به کارگیری یک کارمند که مسئول تماس‌های تلفنی باشد، امری ضروری است. کارمندان گاهی برای بازاریابی زمان زیادی را برای تماس تلفنی با مشتری از دست می‌دهند که قدری افراطی است و هزینه زیادی را چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ ریالی در بر دارد.

سیستم مدیریت و تحلیل تماس‌ها

با سیستم مدیریت تماس‌ها می توان مکالمات طولانی ، که موجب اتلاف هزینه‌های بسیاری است را شناسایی و سازماندهی کرد .

بدیهی است که این امر با یک بار تذکر و راهنمایی حل نخواهد شد و لازم است به طور منظم بر تماس‌ها نظارت داشت .

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک ، باید هزینه ها را کاهش داد به‌خصوص اگر برای آماده سازی و بررسی بودجه سال آینده ، تمایل دارد از هزینه های اضافی بکاهد . ولی کاهش هزینه ها برای یک دوره کوتاه مشکلی را حل نمی‌کند،  بلکه باید به طور مستمر ، مشکلات در سیستم را بررسی کرد درغیر این صورت مشکل هر سال تکرار خواهد شد.

 هدف از مدیریت تماس ها

هدف از مدیریت تماس ها، کمک به تغییر این روند است .کمک به کاهش هزینه ها با شناسایی فرایندهای شکست خورده و کنترل تماس در محل میسر می باشد.

اهمیت این جریان برای مدیران کسب و کار ، در ارائه راه حل برای مدیریت تماس ها مهم است و پس از آن یافتن یک راه کم هزینه تر برای فعالیت های ارتباطی ، که منفعت بیشتری را برای سازمان به همراه دارد.

این کار هم از اتلاف هزینه ها جلوگیری می کند و هم به استفاده از فرایندهای استاندارد در محل کار کمک میکند که موجب پیشرفت کسب و کار می شود.

هدف از هر کسب و کاری ، سود آور بودن است

راه حل

حداکثر سود آوری تنها زمانی ممکن است که از ابزار مناسب در محل کار برای کاهش هزینه ها استفاده شود .ابزاری که هم هزینه ها را پایین می آورند و هم از پیشرفته ترین و جدیدترین تکنیک ها استفاده می کنند .

سیستم مدیریت تماس‌ها ابزاری است که تعادل در هزینه‌ها را ایجاد می کند و با تعادل هر کسی در هر کاری موفق می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سرویس مدیریت و تحلیل تماسهای تلفنی

سرویس مدیریت و تحلیل تماسهای تلفنی ویژه شرکتها و سازمانها

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]