اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394121153975086

در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

فروشگاه اینترنتی میوه «سبزالو» برترین فروشگاه اینترنتی استانی شد

کد: 1394121153975086

http://j.mp/1Sk9FOd

، قم , (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی میوه سبزالو به عنوان برترین وب سایت فروشگاهی استانی هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزیده شد.

سبزالو، فروشگاه اینترنتی میوه، صیفی جات و سبزیجات - برترین فروشگاه اینترنتی استانی

جشنواره وب ایران هر ساله از میان سایت‌های فعال در تمامی حوزه‌های وب و در گروه‌های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برتر سال معرفی می‌کند. امسال و در هشتمین سال برگزاری این جشنواره، فروشگاه سبزالو در شاخه‌ فروشگاه اینترنتی استانی به عنوان نامزد نهایی برگزیده شده است.

فروشگاه اینترنتی سبزالو در تابستان 94 افتتاح شد و از آن زمان تاکنون در حال خدمت رسانی به مردم استان قم است. این فروشگاه در زمینه عرضه محصولات کشاورزی شامل انواع میوه، صیفی‌جات و سبزیجات مشغول فعالیت است و به زودی و به درخواست مشتریان عزیز در زمینه ارائه محصولات لبنیاتی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در جشنواره امسال از میان 1045 سایت شرکت کننده در جشنواره وب ایران، پس از داوری آنلاین سایت‌ها در 45 گروه، مجموعا 582 وب سایت به مرحله نهایی راه یافتند.

در نهایت در مراسم اختتامیه جشنواره وب که در سالن همایش کتابخانه ملی و در تاریخ 3 اسفند برگزار شد، فروشگاه سبزالو در بخش فروشگاه‌های اینترنتی استانی عنوان برتر را به انتخاب داوران به دست آورد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره وب و موبایل امسال می‌توانند به سایت این جشنواره به آدرس  www.iwmf.ir  و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه سبزالو به نشانی  www.sabzaloo.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سبزالو

فروشگاه اینترنتی میوه سبزالو، عرضه‌کننده انواع میوه، صیفی‌جات و سبزیجات در انواع بسته‌بندی برای اولین بار د استان قم شروع به فعالیت کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]