اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041361835402

کسب جایزه مدیریت سلامت اداری توسط بیمه ملت

کد: 1395041361835402

http://j.mp/2996Uvs

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت بیمه ملت جایزه پنجمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری را دریافت کرد.

بیمه ملت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در مراسم اختتامیه این دوره از جایزه مدیریت سلامت که با حضور مقامات و مدیران دستگاه های اجرایی و بنگاه های اقتصادی در 31 خرداد ماه در سالن تلاش وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی برگزار شد، از سازمان های برتر در فرایند ارزیابی تقدیر به عمل آمد.

به همین منظور است که  11 سازمان در بخش پولی، بانکی و بیمه ای موفق به دریافت جایزه شدند و در این میان شرکت بیمه ملت نیز به عنوان یکی از سازمان برتر در این بخش، موفق به دریافت جایزه شد.

گفتنی است جایزه مدیریت سلامت اداری با هدف شناسایی، بهبود و تقدیر از سازمان های موفق در حوزه سیستم ها و روش های مدیریتی منتج به ارتقاء سلامت اداری، طراحی شده است و با استفاده از مدل های روز سنجش مدیریت و سامانه های هوشمند سنجش عملکرد، رسالت خود را ارزیابی سالانه و مستمر زیرساخت های ارتقاء سلامت اداری و از بین برنده فرصت های بروز مفاسد اقتصادی سازمان ها تعریف کرده است.

همچنین سازمان اجرایی جایزه خود را موظف به تقدیر از سازمان های برگزیده و عارضه یابی سازمان های متقاضی این نظام ارزیابی می داند.

بر این اساس دستیابی به این مهم ضمن ایجاد انگیزه های سازمانی، جامعه را نسبت به مساله مبارزه با مفاسد اداری حساس می کند.

همچنین تشکیل شبکه ای از سازمان های موفق، خبرگان، مروجان و مشاوران ارتقاء سلامت اداری نیز از ماموریت های کلیدی این جایزه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ملت

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) با مجوز شماره 23863 بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران مورخ 1382/9/4 بر اساس قانون تاسیس بیمه گری تــاسیس گردیـد و در تاریخ 1382/8/12 تحت شماره 211230 و در شناسه ملی 10102526951 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه