اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139912104936915447

آشنایی با روش اصلی حکاکی روی فلنج

دستگاه حکاکی رول مارکینگ چیست؟

کد: 139912104936915447

https://bit.ly/3sArm1i

، گرمدره , (اخبار رسمی): رول مارکینگ روشی بسیار مناسب جهت حکاکی قطعات گرد است و اصلی ترین روش حکاکی روی فلنج و اتصالات در تمام دنیا رول مارکینگ یا نورد غلطکی است. شایا حک تنها تولیدکننده اختصاصی دستگاه حکاکی رول مارکینگ در ایران است که در انواع مختلف هیدرولیکی ،زنجیری، رومیزی، تمام اتوماتیک و... را طراحی و تولید می‌کند.

دستگاه حکاکی رول مارکینگ چیست؟
دستگاه حکاکی رول مارکینگ مخصوص حکاکی روی فلنج و فیتینگ

رول مارکینگ در دنیای حکاکی به سریعترین روش حکاکی معروف است برای آشنایی با تفاوت این مفهوم به مثال زیر توجه کنید: اگر روی یک فلنج بنا به حکاکی با تعداد کاراکتر 20 عدد باشد این امر با روش حکاکی سوزنی حدود 40 ثانیه زمان ببرد همان فلنج حتی با تعداد کاراکتر بیشتر با روش حکاکی رول مارکینگ 4 ثانیه زمان میبرد.  در تمام دنیا استاندارد ترین و تنها روش حکاکی روی فلنج ، رول مارکینگ میباشد این امر چندین دلیل مهم دارد که به اختصار شرح میدهیم :

  • سرعت حکاکی بسیار بالا
  • اپراتور بسیار ساده
  • امکان اتوماتیک کردن روی خط تولید 
  • عدم ایجاد تنش روی قطعه 
  • مهم نبودن تلرانس خطای قطعه و ایجاد عمق مناسب روی قطعات
  • هزینه جانبی بسیار پایین نسبت به تجهیزات پرسی

شاید ایراد این شیوه عدم حکاکی روی سطوح صاف و مسطح به صورت بچ نامبر است اما این مساله نیز توسط تیم مهندسی شایا حک برای این شیوه از حکاکی نیز رفع شده و برای تمامس قطعات امکان حکاکی وجود دارد. 

دستگاه حکاکی رول مارکینگ برای تمام قطعات از سایزهای بسیار کوچک مانند قطعات خودرویی (شمع خودرو) و سایز های بسیار بزرگ فلنج و اتصالات طراحی واجرا شده است .

شایا حک تنها تولیدکننده رول مارکینگ تمام اتوماتیک از سایز 10 میلیمتر تا سایز 1500 میلیمتر میباشد که در مدل های گسترده و متفاوتی طراحی و تولید میکند. 

برای آشنایی با تمام محصولات رول مارکینگ  می توانید به سایت شایا حک مراجعه فرمایید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شایا حک

شایا حک اولین برند ایرانی است که نه به صورت شعاری بلکه به صورت واقعی هر 7 روش حک فلز را طراحی و تولید کرده است. (دستگاه حکاکی لیزری وارداتی میباشد ).با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا همچنین تجربه بالا سعی در طراحی انواع دستگاه ها با ساختار فنی و ظاهری جدید خونی تازه به رگ های این صنعت تزریق کرده و در تمام مراحل توجه به جزئیات و اصول مهندسی و طراحی صنعتی ، مفتخر به تولید: اولین دستگاه حکاکی کوبشی اسکرو در ایران اولین دستگاه پرتابل دسته تفنگی با محورZ دقیق اولین دستگاه حکاکی رول مارکینگ کانتینیوس ایران اولین و سبکترین دستگاه پرتابل حکاکی با وزن 3 کیلوگرم اولین دستگاه رول مارکینگ مخصوص فلنج با قطر 1/20 سانتی متر اولین و سریعترین دستگاه حکاکی ایران با سرعت حرکت خطی 60 متر در دقیقه اولین و تنها سازنده دستگاه حکاکی رول مارکینگ Double Hydraulic Jack میباشد. بزرگترین هدف شرکت شایا حک ارائه دستگاه حکاکی قابل رقابت با بهترین برندهای دنیا میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید