اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103086106318646

با چاپ سولیت پشت طوسی آشنا شوید

کد: 140103086106318646

https://bit.ly/3t7dNJt

، تهران , (اخبار رسمی): یک متریال که از جنس پی سی ( نوعی پلاستیک ) و با ترکیبات شیمیایی: 65% پلی وینیل کلرید + 35% پلی اتیلن که طی فرایند کوتینگین، برای چاپ های دیجیتال ( لارج فرمت ) اماده شده است این متریال دارای سطح چاپ فوق العاده صاف است

چاپ سولیت
با چاپ سولیت پشت طوسی آشنا شوید

چاپ سولیت پشت طوسی چیست و چه کاربردی در صنعت چاپ لارج فرمت دارد؟

برای دانستن و شناختن این متریال پرکاربر از چگونگی فرایند ساخت متریال و نوع کوتینگ و نیز همچنین انواع جوهر چاپ ، دستگاه چاپ مناسب  و … تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 سولیت چیست؟

یک متریال که از جنس پی سی ( نوعی پلاستیک ) و با ترکیبات شیمیایی: 65% پلی وینیل کلرید + 35% پلی اتیلن که طی فرایند کوتینگین محیا شده برای چاپ های دیجیتال ( لارج فرمت ) است.

این متریال دارای سطح چاپ فوق العاده صاف است که آن را برای چاپ با وضوح بالا ایده آل می کند و نیز همچنین نیمه مات بوده که این امر موجب جلوگیری از رفلکس نور و سایه می کند.

 چاپ مناسب برای سولیت چیست؟

تقریبا به دلیل کیفیت بالای کوتینگی ( سطحی که چاپ انجام میشود ) که دارد اکثر جوهر ها و دستگاه های چاپ میتوانند روی این متریال چاپ کنند که از انواع جوهر میتوان به سالونت،اکوسالونت،uv و لاتکس اشاره کرد که مقرون به صرفه ترین نسبت به کیفیت چاپ سولیت چاپ از نوع اکو سالونت است.

و دستگاههای چاپی که میتوانند روی این متریال چاپ کنند  به شرح یاسلان، میماکی ، اچ پی،کونیکا،اپسون و دیگر دستگاه های چاپ لارج فرمت چینی میباشند که عموما دارای هد های اچ پی مدل dx5 و dx7 هستند اما گاها شاهد هد های لاتکس هم هستیم جهت چاپ که به دلیل هزینه های بالا در ایران زیاد مورد کاربرد قرار نمی‌گیرد.

کاربرد چاپ سولیت

اولین کاربرد میتوان به استندهای نمایشگاهی مانند استند رول آپ ، استند پاپ آپ ، استند ایکس ، استند کانتر ایزی ، استند پوستر اسنپ اشاره کرد که عموما این متریال را به عنوان رولاپ بنر هم میشناسیم زیرا ویژگی نیمه خشک بودن سولیت پشت طوسی باعث سهولت کاربر در استفاده از استند رول آپ می‌شود. و دیگر کاربرد های این دسته از متریال میتوان به تابلوهای داخلی/خارجی ،  پوسترها ، سوپر مارکت و فروشگاه و غیره اشاره کرد که با توجه به ضد آب بودن سولید حتی در لمپست ها هم مورد کاربرد قرار میگیرد زیرا نوع دوطرفه این محصول هم در بازار های جهانی و ایران موجود است.

ماندگاری چاپ سولیت چقدر است؟

در شرایط طبیعی میتوان به جرات گفت که یک سال ماندگاری در فضای بیرون دارد به طوری که به هیچ عنوان شاهد افت کیفیت رنگ نخواهیم بود به دلیل اینکه جذب جوهر بسیار خوبی که دارد و خاصیت ضد آب بودن خود متریال و نیز همچنین مواد خاکستری پشت متریال که کمک بسزایی که جلوگیری از پوسیدگی  زودرس می‌کند.

نکته ای که باید بهش توجه کرد تا این ماندگاری را به چندین سال تبدیل کرد اول از همه دانستن این موضوع که غیر قابل پاره شدن میباشد و با پوشش لمینت سرد مات ماسه ای یا براق میتوان ماندگاری چاپ خود را بالا برد ( نوع جوهر مصرفی هم تاثییر زیادی در ماندگاری دارد )

گرماژ و مدل و ابعاد موجود چاپ سولیت

گرماژ : سولید ها در چندین گرماژ برای مصارف مختلف تولید میشوند که به شرح زیر هستند:

 • 160 میکرون
 • 180 میکرون
 • 220 میکرون
 • 260 میکرون
 • 330 میکرون

مدل : مدل های این دسته از متریال کاملا کاربرد آنها را مشخص میکند که به شرح زیر میباشند :

 • پشت طوسی
 • پشت سفید
 • دوطرفه
 • ابریشمی

ابعاد : ابعاد های مختلف چاپ سولیت برای  استفاده های مختلف خریداری میشوند که به شرح زیر است:

 • عرض 90
 • عرض 106
 • عرض 127
 • عرض 152
 • عرض 180

در خصوص چاپ و مشاوره و خدمات چاپ سولیت میتوانید با مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک در تماس باشید. ما با مشتریان به عنوان دوستان رفتار میکنیم چاپ و استند آرنیک

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک

مجموعه تبلیغاتی چاپ و استند آرنیک مفتخر است اعلام کند زین پس خدماتی از جمله خدمات چاپ های اوت دور ، ایندور ، دیجیتال که شامل چاپ استیکر، چاپ مش، چاپ بنر، چاپ سولید و … میباشد را در این مجموعه به مشتریان اراده خواهد داد. از جمله فعالیت های نمایشگاهی و تبلیغاتی این مجموعه ساخت و تولید استند های نمایشگاهی و فروشگاهی و تبلیغاتی که میتوان به استند پاپ آپ، استند رولاپ، میز کانتر و … اشاره کرد را به مشتریان خود ارائه میدهد. خدمات طراحی و نصب استند های مختلف و نصب انواع چاپ ها که شامل چاپ استیکر، چاپ مش میشود، از جمله سرویس ها و خدمات این مجموعه میباشد که برای سهولت مشتریان ارائه میگردد. که به پشتوانه تجربه و دانش روز پرسنل و مدیران و نیز همچنین با به کارگیری جدید ترین و به روز ترین ماشین آلات چاپ و بهترین متریال های موجود این خدمات ارائه میگردد. و یکی از تخصصی ترین خدمات این مجموعه میتوان به تعمیر تخصصی انواع استند های نمایشگاهی یاد کرد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی