اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105096326819094

لیست قیمت و خرید کوله پشتی کوهنوردی

راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی

کد: 140105096326819094

https://bit.ly/3vupsTP

، (اخبار رسمی): اگر اهل گشت و گذار در طبیعت و کوهنوردی هستید، حتما می‌دانید که کوله پشتی کوهنوردی چه تاثیری در کیفیت سفر شما دارد. به هر حال، سفر کردن به کوه نیاز به یک سری ابزارها دارد و شما باید این ابزارها را در یک کوله پشتی با کیفیت و مقاوم حمل کنید.

راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی
خرید کوله پشتی کوهنوردی

با توجه به تنوع بسیار زیادی که برای کوله پشتی های کوهنوردی موجود در بازار وجود دارند، بهتر است که ابتدا نکات مهم برای خرید کوله پشتی کوهنوردی را در نظر داشته باشید و سپس اقدام به خرید بهترین کوله پشتی کوهنوردی کنید. در این مقاله، قصد داریم یک راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی به شما ارائه کنیم تا راحت تر بتوانید، کوله مورد نظر خود را بر اساس نیاز، بودجه و شرایط خودتان خریداری کنید. یکی از مهم ترین لوازم کوهنوردی، کوله پشتی کوهنوردی می باشد. بسیاری از افراد که به فروشگاه‌های لوازم کوهنوردی مراجعه می‌کنند و اقدام به خرید لوازم کوهنوردی میکنند، به دنبال یک کوله پشتی کوهنوردی با کیفیت، لوکس و گران قیمت و برند هستند.

ولی واقعیت این است فارغ از اینکه برند کوله پشتی کوهنوردی می تواند بر روی کیفیت کوله پشتی تاثیر بگذارد، انتخاب صحیح شما نیز بر روی طول عمر کوله پشتی کوهنوردی بسیار موثر خواهد بود. توجه به حجم کوله پشتی کوهنوردی، سایز آن، جنس و … می تواند به شما برای انتخاب بهترین کوله پشتی کوهنوردی کمک کند. در ادامه مقاله، قصد داریم نکات مهمی که باید حتما در هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی به آن ها توجه داشته باشید را ذکر کنیم.

1. توجه حجم کوله پشتی کوهنوردی بر اساس لیتر

اندازه کوله پشتی های کوهنوردی بر اساس حجم آن‌ها و لیتر مشخص می‌شود. برای خرید کوله پشتی کوهنوردی مناسب خودتان، باید به حجم کوله پشتی توجه داشته باشید. چرا که حجم کوله پشتی بر اساس تعداد روز سفرهای شما تعیین می شود. حجم کوله پشتی کوهنوردی از کمتر از 30 لیتر آغاز می شود و تا بیشتر از 80 لیتر نیز می‌رسد. 

حجم کوله پشتی کوهنوردی مناسب سفر 1 شبه

کوله پشتی هایی که برای سفرهای کوتاه مدت مانند پیاده روی در جاده، دوچرخه سواری و کوهنوردی کوتاه مدت استفاده می شوند، باید حجم کمی داشته باشند. در صورتی که شما نیز دارای شرایط ذکر شده هستید و به دنبال یک کوله پشتی کوهنوردی برای سفر یک روزه هستید، توصیه می‌کنیم که اقدام به خرید کوله پشتی‌های زیر 30 لیتر کنید.

حجم کوله پشتی مناسب سفرهای یک تا سه روزه

در صورتی که قصد سفر کردن به مدت 1 تا 3 روز را دارید، می‌توانید اقدام به خرید کوله پشتی‌های 30 تا 50 لیتری کنید. وسایل مختلف ورزشی و سفر مانند چادر، کیسه خواب و ظروف مختلف به راحتی در یک کوله پشتی 30 تا 50 لیتری جا می‌شوند.

حجم کوله پشتی کوهنوردی مناسب سفرهای سه تا پنج شب

اگر قصد دارید که یک سفر سه تا 5 روزه بروید، باید وسایل بیشتری را با خودتان به همراه داشته باشید. بردن وسایل مختلف و خوراکی‌ها، قطعا کاری آسانی برای شما نخواهد بود. اما با انتخاب یک کوله پشتی کوهنوردی 50 تا 80 لیتری می توانید هر آن چیزی که نیاز دارید را به همراه خودتان ببرید.

حجم کوله پشتی مناسب سفرهای بیشتر از 5 روز

در صورتی که یک سفر طولانی را در پیش دارید، کوله پشتی 50 تا 80 لیتری پاسخگوی شما نخواهد بود. به خصوص اگر بخواهید در فصل سرد سال، اقدام به سفر کردن کنید. برای سفرهای طولانی و بیشتر از 5 روز به خصوص در فصل زمستان، بهتر است که اقدام به خرید کوله پشتی 80 تا 110 لیتری کنید.

2. توجه به جنس کوله پشتی کوهنوردی و نحوه انتقال هوا

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام خرید کوله پشتی کوهنوردی به آن توجه داشته باشید، جنس کوله پشتی است. جنس کوله پشتی باید مقاوم باشد تا در اثر برخورد با اجسام تیز، به راحتی پاره نشود. در کنار این موضوع، جنس کوله پشتی باید به گونه ای باشد که انتقال هوا در پشت کوله پشتی به درستی انجام شود.

3. داشتن محفظه های متعدد، از ویژگی های یک کوله پشتی کوهنوردی خوب

در صورتی که قصد خرید کوله پشتی کوهنوردی را دارید، توصیه می‌کنیم که اقدام به خرید کوله پشتی‌هایی کنید که دارای محفظه‌ها و جیب‌های متنوعی هستند. شما با کمک این کوله پشتی ها می توانید ابزارها و وسایل خودتان را با نظم بیشتری در کنار هم در کوله پشتی بچینید. همچنین، راحت تر می توانید این ابزارها را در صورت نیاز پیدا کنید.

4. قابل دسترس بودن محفظه های مختلف کوله پشتی

یکی دیگر از ویژگی های خوب کوله پشتی کوهنوردی این است که محفظه‌ها و جیب‌های آن، قابل دسترس باشند. ممکن است شما زمان کافی برای پیدا کردن یک ابزار نداشته باشید و این موضوع بسیار حائز اهمیت است که اقدام به خرید یک کوله پشتی کنید که محفظه های قابل دسترسی دارد.

5. داشتن کمربند برای اتصال به باسن

یکی از ویژگی های خوب کوله پشتی کوهنوردی این است که دارای کمربند برای اتصال به باسن باشد. در این حالت، کوله پشتی با ایمنی بیشتر به بدن شما متصل می شود و شما نگرانی کمتری در حین سفر خواهید داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]