اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111277166819094
در دسترس نیست

نحوه تشخیص اصل بودن کفش کوهنوردی

نحوه تشخیص اصل بودن کفش کوهنوردی

کد: 140111277166819094

، (اخبار رسمی): کفش کوهنوردی از مهم ترین تجهیزات در برنامه های کمپینگ و کوهنوردی است و خرید کفش کوهنوردی از وجود آن مهم تر است. در هنگام خرید کفش کوهنوردی علاوه بر توجه و رعایت نکات کفش مناسب، باید به اصل بودن کفش نیز توجه کرد.

نحوه تشخیص اصل بودن کفش کوهنوردی
خرید کفش کوهنوردی

در ادامه نکات تشخیص کفش کوهنوردی اصل را معرفی خواهیم کرد تا در هنگام خرید کفش کوهنوردی علاوه بر خرید کفش مناسب، کفشی اصل نیز خریداری کرده باشید.

مشخصات کفش

در لایه داخلی همه کفش های کوهنوردی، مشخصاتی شامل سایز کفش، سانت کفش، ذکر نام کشور سازنده، سال تولید و شماره سریال (شماره سریالی که بر روی جعبه کفش چاپ شده است) باید حک شده باشد.

 شماره سریال

در هنگام خرید کفش کوهنوردی حتما به شماره سریال حک شده در داخل کفش و شماره سریال چاپ شده بر روی جعبه دقت داشته باشید تا شماره سریال ها یکی باشند.

حک نام برند یا نام زیره در زیر کفش

در برخی کفش های اصل، نام برند در زیره کفش حک شده و در برخی موارد نیز، نام مواد سازنده زیره حک می شود. این نکته نیز می تواند در شناخت زیره کفش هم کمک کننده باش

بافت و نظم دوخت کفش

پارچه های کفش کوهنوردی دارای بافتی ضخیم و با کیفیت می باشند که در نگاه اول قابل تشخیص است. اگر نام جنس های لایه رویه کفش های کوهنوردی را بدانید و همچنین از نوع بافت آنها اطلاع داشته باشید، این نکته را بهتر و راحت تر می توانید تشخیص دهید. به دوخت پارچه ها، طراحی بند ها حتما دقت داشته باشید. دوخت پارچه ها باید به صورت مرتب و منظم و از نخی با کیفیت باشد.

جعبه کفش

شاید در نگاه اول کمی عجیب باشد اما یکی از راه های تشخیص اصل بودن کفش کوهنوردی، جعبه کفش است. جعبه کفش باید دارای جنسی ضخیم و ابعاد و ظاهری منظم و مرتبی باشد. بر روی جعبه حتما باید برند کفش چاپ شده باشد و همچنین دارای توضیحات کفش شامل: نام مدل، کد مدل، جنس، رنگ، نوع فعالیت باشد و همچنین سایت رسمی برند، بارکد یا QR مخصوص همان مدل چاپ شده باشد.

نوع طراحی سیستم بندی

طراحی سیستم بندی با توجه به نوع فعالیت و نوع کفش کوهنوردی متغیر است. برای مثال کفش های ترکینگ کایلاس دارای سیستم بندی WAS می باشند و به صورتی طراحی شده اند که در هنگام پایین رفتن از سراشیبی، مانع آسیب به نوک انگشتان می شود.

در ادامه به معرفی انواع کفش های کوهنوردی اصل و با کیفیت موجود در بازار خواهیم پرداخت که با مراجعه به صفحه خرید کفش کوهنوردی در وب سایت اورامان نیز می توانید خریداری نمایید.

معرفی کفش کوهنوردی لسپورتیوا مدل  La Sportiva Trango Trek Micro shoes

بدون شک کفش لسپورتیوا یک کفش کوهنوردی عالی است که مخصوص همه کوهنوردان علاقه مند به ورزش های ماجراجویی طراحی شده است. اگر به دنبال کفش های بی نقصی هستید که محافظت، کشش و راحتی را فراهم می کند، کفش کوهنوردی لسپورتیوا ترنگو مایکرو ترک فوق العاده ترین گزینه ای است که تاکنون طراحی شده است. طراحان این مجموعه زیره آنرا از زیره  VibramIBS مرغوب طراحی کرده اند که در برابر سایش و خراشیدگی مقاومت بالایی دارد و در زمستان نیز عملکردی ایده آلی ارائه می دهد.

رویه آن از جیر مقاوم در برابر آب  و میکرو فایبر ساخته شده است. از ویژگی های فوق العاده آن، قابلیت تنفس پذیری و به آسترگورتکس اشاره کرد. سیستم بندی مچ پا آن، از مفصل چند جهته  FlexSystem D3 استفاده می کند که پشتیبانی و تحرک مچ پا را در همه جهات تضمین می کند.

مشخصه های اصل بودن کفش کوهنوردی لسپورتیوا

 • دارای کارتنی ضخیم با چاپ های برند، مشخصات کفش، سریال و وب سایت رسمی
 • دارای نام زیره ویبرام در زیره کفش
 • دارای دوخت منظم و جنس با کیفیت
 • دارای مشخصات سایز، سانت و مدل کفش (مشخصات آن با مشخصات کفش یکی است)

معرفی کفش کوهنوردی مردانه کایلاس مدل Viaggio Gtx Mid Waterproof Trekking 

کفش کوهنوردی کایلاس با برخورداری از طراحی ارگونومیک و ویژگی های فوق العاده از ضروری ترین تجهیزات در فعالیت مهیج و هیجان انگیز کوهنوردی سنگین است. کفش کایلاس دارای رویه ایی از جنس چرم نبوک و جهت افزایش مقاومت آن، دارای پوشش TPU نیز است.

زیره میانی کفش از لایه بسیار مقاوم Eccevai و در عین حال بسیار سبک تعبیه شده است و سیستم بندی آن AWS  است و با تقویت سگک جلویی از آسیب رسیدن به نوک انگشتان جلوگیری شده است و همچنین جهت محافظت از مچ پا، در اطراف ساق کفش از فوم چند لایه TPU استفاده شده است.

مشخصه های اصل بودن کفش کوهنوردی کایلاس

 • دارای زیره ویبرام
 • دارای مشخصات درونی شامل سایز، سانت، کد کفش
 • دارای کارتن محکم با چاپ برند، وب سایت و مشخصات اصلی کفش
 • سیستم بندی AWS و دوخت و طراحی با کیفیت

معرفی کفش کوهنوردی زنانه کیلند مدل Kay Land Impact Ws GTX  

 • جنس رویه: چرم جیر و میکروفیبر
 • آستر داخلی: گورتکس
 • زیره میانی: PU تزریقی
 • زیره: ویبرام Vibram Makalu 
 • مقاوم و بادوام
 • ضد سایش و لغزش
 • چهار فصل

مشخصه های اصل بودن کفش کوهنوردی کیلند

این کفش نیز مانند سایر کفش های کوهنوردی اصل و با کیفیت دارای تمامی مشخصه های یک کفش کوهنوردی اصل است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجهیزات ورزشی