اطلاعات تماس
  • 021714*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202207278422605
در دسترس نیست

5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان

کد: 140202207278422605

، (اخبار رسمی): قدم زدن در راسته‌ی طلافروش‌های بازار و خرید طلا خاطرات فراموش‌نشدنی و دوست‌داشتنی‌ای را به یاد ما می‌آورد.همهمه و شلوغی راسته‌ی جواهرفروش‌ها، برای خیلی‌ها صدای زندگی است.

5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان
5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان
5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان
5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان
5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان
5 مارکت پلیس طلا و جواهر برتر جهان

برای خرید جواهر موردعلاقه‌ی خود باید ساعت‌ها در بازار قدم بزنید. این اتفاق در نگاه اول خوشایند است؛ اما با گذر زمان و پیدا نکردن مورد دلخواه، احساس کلافگی خواهید کرد.

در چنین شرایطی وجود مارکت پلیس برتر طلا و جواهر به دادتان می‌رسد. می‌توانید در زمان‌های مرده‌ای که قبل و بعد ناهار خوردن، انتظار در مطب و ... دارید به جستجوی محصول دلخواهتان بپردازید. برای این کار کافی است به سایت مارکت پلیس طلا و جواهر سر بزنید و خرید خود را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم 5 مارکت پلیس برتر طلا و جواهر دنیا را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

مارکت پلیس طلا و جواهر چیست؟

اگر در خصوص مارکت پلیس طلا و جواهر اطلاعات کافی نداشته باشید، ممکن است تصور کنید این سایت مانند یک طلافروشی است که محصولات خود را به‌صورت آنلاین می‌فروشد. در واقع مارکت پلیس یک بازار آنلاین است و بستری برای فروشنده‌های مختلف طلا و جواهر فراهم می‌کند تا کالای خود را در آن بفروشند.

با این تعریف، بازدید از مارکت پلیس طلا و جواهر درست مثل قدم زدن در راسته‌ی طلافروش‌هاست؛ با این تفاوت که زمان کمتری صرف می‌کنید و با سرعت بیشتری به اطلاعات دست پیدا می‌کنید. می‌توانید زمان‌های مرده‌ی خود را به این کار اختصاص دهید و نگران خستگی و تلف‌شدن وقت نباشید.

فواید فروش آنلاین طلا و جواهر

استفاده از مارکت پلیس طلا و جواهر فقط برای خریداران زیورآلات سود ندارد. اگر شما یک فروشنده طلا هستید و مقاله‌ی ما را می‌خوانید، باید بگوییم آشنایی با مارکت پلیس برای شما نیز فرصت جذاب و استثنایی‌ای است. با استفاده از مارکت پلیس طلا و جواهر می‌توانید محصول خود را به افراد بسیار بیشتری ارائه کنید. ضمن این که از پرسش‌های مداوم در خصوص قیمت اکسسوری‌ها و نشان‌دادن مدل‌های مختلف به مشتری راحت می‌شوید. پس در زمان کمتری محصول بیشتری می‌فروشید.

فروشگاه‌های آنلاین امروزه بخش زیادی از چرخه پول را در بر می‌گیرند. این که بتوانید یک سایت بزنید و جواهرات خود را بفروشید یک راه‌حل برای شروع کسب و کار آنلاین است، اما باید پول زیادی برای بالا بردن سایت، تولید محتوا برای آن، پشتیبانی و هزینه‌های دیگر خرج کنید.

در این شرایط می‌توانید با فروش محصولات خود از طریق مارکت پلیس، بدون داشتن نگرانی در خصوص سایت و مشکلات و هزینه‌های آن، محصول خود را بفروشید. همان‌طور که می‌دانید زمان طلاست و بالا بردن یک سایت و رساندن آن به صفحه اول گوگل زمان زیادی می‌طلبد. اکثر مارکت پلیس‌ها رتبه خوبی در گوگل دارند و نیازی به صرف زمان اضافی برای بالا بردن سایت خود و سایر هزینه‌های بازاریابی ندارید.

پنج مارکت پلیس طلا و جواهر برتر دنیا

همان‌طور که گفتیم مارکت پلیس طلا و جواهر فقط برای خریداران طلا و جواهر سودمند نیست. فروشندگان طلا و جواهر با فروش محصولات خود در این بستر، بازار خود را گسترش می‌دهند و فروش بیشتری دارند. در ایران مارکت پلیس طلا و جواهر سابقه چندانی ندارد؛ اما در خارج از کشور چنین نیست.

بسیاری از سایت‌ها و مارکت پلیس‌ها اهمیت بازار طلا و جواهر را درک کرده‌اند و در کنار فروش سایر محصولاتشان، جایی برای فروش طلا و جواهر هم باز کرده‌اند. برخی مارکت پلیس‌های دیگر نیز به‌صورت اختصاصی به فروش طلا و جواهر اشتغال دارند. در ادامه به بررسی پنج مارکت پلیس طلا و جواهر برتر دنیا می‌پردازیم.

Etsy ؛ بازار آنلاین طلا و جواهر

Etsy یکی از مارکت پلیس‌های برتر دنیا در زمینه فروش محصولات دست‌ساز است. یکی از دسته‌بندی‌های این بازار، طلا و جواهرات است. این مارکت پلیس در حال حاضر نزدیک به صد میلیون کاربر فعال دارد و مکانی بسیار عالی برای فروش طلا و جواهر به شمار می‌رود. این سایت یکی از بهترین رتبه‌ها در موتورهای جست‌وجو را دارد. این نکات در کنار هم باعث می‌شوند بتوانید محصولات خود را به افراد بیشتری بفروشید. برای فروش در این سایت باید ماهانه ده دلار اشتراک بخرید و برای هر فروش 6.5 درصد کارمزد به سایت بپردازید.

والمارت؛ مارکت پلیس

معروف احتمالاً شما نام والمارت را شنیده‌اید. این مارکت پلیس به‌سرعت در حال گسترش است و 120 میلیون کاربر فعال دارد. این مارکت پلیس به فروش محصولات خانگی مشغول است و در زمینه‌ی فروش طلا و جواهر نیز موفق ظاهر شده است. یکی از مزایای کار در والمارت این است که تحویل مرسوله‌ها به مشتری بر عهده خود والمارت است. ارسال والمارت رایگان و دوروزه است که کاربران را به خرید مشتاق‌تر می‌کند.

تنها حدود 6 درصد از محصولات والمارت طلا و جواهر هستند؛ اما درصد زیادی از فروش والمارت را این محصولات تشکیل می‌دهند. این موضوع به معنای کمتر بودن رقابت بین فروشندگان طلا و جواهر در این مارکت پلیس است. فروش در والمارت بین 6 الی 15 درصد کارمزد دارد و هزینه‌ی بیشتری از شما دریافت نمی‌شود.

Bonanza ؛ نوظهور اما قدرتمند

Bonanza یک بازار جدید و نوظهور است که به طور اختصاصی به تجارت طلا و جواهرات اشتغال دارد. این مارکت پلیس طلا و جواهر، بیشتر از طریق اپلیکیشن‌های قابل‌نصب روی تلفن همراه فعالیت می‌کند و بسیار محبوب است. در این فروشگاه شما به‌عنوان فروشنده می‌توانید محصولات خود را در غرفه‌ای که برای خود ایجاد کرده‌اید بفروشید.

بسیاری از برندهای معروف طلا و جواهر در بونانزا فعالیت می‌کنند. با اجرای کمپین‌های تخفیفی در این مارکت پلیس طلا و جواهر می‌توانید فروش بیشتری داشته باشید. برای فروش محصولات در بونانزا، از شما کارمزد دریافت می‌شود. بابت فروش محصولاتی که کمتر از 500 دلار قیمت دارند، 3.5 درصد و برای محصولاتی با قیمت بیش از 500 دلار 1.5 درصد کارمزد دریافت می‌شود.

بازار overstock برای فروش طلا و جواهر

بازار overstock یکی از پنج مارکت پلیس طلا و جواهر برتر در دنیاست که قصد معرفی آن به شما را داریم. این مارکت پلیس بیش از سی میلیون کاربر فعال دارد و یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های فروش طلا و جواهر در دنیاست. این مارکت پلیس به فروش لوازم دکوراسیون منزل نیز مشغول است. این موضوع باعث شده است تا زنان خانه‌دار زیادی از مخاطبان این مارکت پلیس باشند. حضور بیشتر زنان در این مارکت پلیس، شانس فروش را برای فروشندگان طلا و جواهر افزایش داده است.

یکی از دلایل معروف شدن این بازار آنلاین این است که برندهای تقلبی را حذف می‌کند و فقط فروشندگان واقعی می‌توانند محصولات خود را در آن به فروش برسانند. این موضوع اعتبار این پلتفرم را افزایش می‌دهد و هم برای مشتری و هم برای خریدار بسیار مناسب است.

این مارکت پلیس کمپین‌های تخفیفی خوبی برگزار می‌کند که هم باعث فروش بیشتر می‌شود و هم خریداران را به خرید بیشتر از این مارکت پلیس تشویق می‌کند. اشتراک ماهانه این مارکت پلیس 6.95 دلار هزینه دارد و می‌توانید تا 25 محصول را بدون پرداخت هزینه ثبت کنید. هزینه فهرست‌بندی نیز بین 0.1 تا 3.15 دلار متفاوت است. برای تبلیغات در این مارکت پلیس باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

در overstock نیز برای فروش محصولات باید کارمزد بدهید. برای محصولات زیر 25 دلار این کارمزد معادل 3 درصد فروش شماست. برای محصولاتی بالاتر از 25 دلار، هزینه بر اساس شهرت شما و اعتبارتان محاسبه خواهد شد. برای این که متن خود را به‌صورت پررنگ نشان دهید 1 دلار و 5 دلار برای هایلایت کردن نوشته‌هایتان باید بپردازید. حراج ویژه برای یک محصول خاص نیز 13.17 دلار برایتان خرج بر می‌دارد.

طلاباش، مارکت پلیس ایرانی فروش طلا و جواهر

یکی از مارکت پلیس‌های موفق ایرانی در زمینه فروش زیورآلات  نظیر دستبند ، گردنبند ، انگشتر و گوشواره طلا، طلاباش است. طلاباش به‌عنوان اولین مارکت پلیس ایرانی تخصصی فروش طلا و جواهر شناخته می‌شود که بیش از ده سال است در زمینه فروش آنلاین محصولات طلا و جواهر فعالیت دارد. طلاباش در این مدت توانسته است اعتماد بیش از 70 هزار مشتری را کسب کرده و محصولات مناسب را به آن ها عرضه کند. همه‌ی ما از نوسانات روزانه طلا و تغییر قیمت‌های لحظه‌ای مطلع هستیم. قیمت‌های درج شده برای محصولات طلاباش به‌روز هستند و نیازی نیست نگران تغییر قیمت باشید. هم‌چنین طلاباش می‌تواند به شما در زمینه طراحی استایل مشاوره‌های مناسبی ارائه کند.

طراحان طلا و جواهر بسیار معروفی در این مارکت پلیس فعالیت می‌کنند که می‌توانید با مراجعه به بخش طراحان، این اسامی را ببینید. طلاباش تنها در زمینه فروش طلا فعالیت نمی‌کند بلکه محصولات نقره و محصولات ترکیبی مثل چرم و طلا نیز در این مارکت پلیس به فروش می‌رسند. ارسال محصول برای خریداران در تهران توسط پیک ویژه طلاباش انجام می‌شود. تحویل سفارشات شهرستان‌ها نیز درب منزل صورت می‌گیرد. شما می‌توانید به‌راحتی از سایت طلاباش که رابط کاربری راحتی برای هر دو طرف معامله دارد، به خرید و فروش طلا مشغول شوید.

سخن پایانی در خصوص مارکت پلیس طلا و جواهر

مارکت پلیس یک بستر عالی برای فروش محصولات است. در واقع مارکت پلیس را می‌توان یک بازار مجازی دانست که غرفه‌های متعددی به فروشندگان می‌دهد و به آن‌ها در فروش محصولات خود کمک می‌کند. صنعت طلا و جواهر از جمله صنایع مهم و پردرآمد است. بسیاری از مارکت پلیس‌های برتر دنیا متوجه اهمیت این صنعت شده‌اند و به آن ورود کرده‌اند. برخی از مارکت پلیس‌ها نیز به طور اختصاصی در زمینه طلا و جواهرات فعالیت می‌کنند. در این مقاله ما به بررسی پنج مارکت پلیس طلا و جواهر برتر در دنیا پرداختیم و شرایط فعالیت در آن‌ها را توضیح دادیم.

اکثر مارکت پلیس‌ها در برابر خدماتی که ارائه می‌دهند، اشتراک ماهانه و کارمزد فروش دریافت می‌کنند. برخی از آن‌ها مانند والمارت، توزیع بسته‌ها را خود به عهده دارند و برخی دیگر تنها به‌عنوان یک بستر برای فروش فعالیت می‌کنند. در ایران نیز بازار خریدوفروش آنلاین طلا و جواهرات وجود دارد. سایت طلاباش به‌عنوان موفق‌ترین مارکت پلیس طلا و جواهر ایرانی، بیش از یک دهه است که به ارائه‌ی خدمات به خریداران و فروشندگان طلا و جواهر می‌پردازد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021714*****
[نمایش اطلاعات]