اطلاعات تماس
  • 093819*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203197323921846
در دسترس نیست

آشنایی به سبک لباس کیت میدلتون

چگونه مانند کیت میدلتون لباس بپوشیم؟

کد: 140203197323921846

، (اخبار رسمی): کیت میدلتون یکی از شیک‌پوش ترین و خوش‌استایل‌ترین خانم‌ها در خانواده‌ی سلطنتی انگلستان است. او در هر موقعیتی بسیار شیک و مرتب ظاهر می‌شود و نمادی از مد مخصوص خود را ایجاد کرده است. در این مطلب به بررسی کامل استایل کیت میدلتون از لباس‌های شب او تا لباس‌های روزمره ...

چگونه مانند کیت میدلتون لباس بپوشیم؟
آشنایی به سبک لباس کیت میدلتون

کیت میدلتون یکی از شیک‌پوش ترین و خوش‌استایل‌ترین خانم‌ها در خانواده‌ی سلطنتی انگلستان است. او در هر موقعیتی بسیار شیک و مرتب ظاهر می‌شود و نمادی از مد مخصوص خود را ایجاد کرده است. در این مطلب به بررسی کامل استایل کیت میدلتون از لباس‌های شب او تا لباس‌های روزمره‌اش می‌پردازیم و به شما یاد می‌دهیم که چگونه مانند او لباس بپوشید.

یقه اسکی

یقه اسکی لباسی است که در کمد لباس همه‌ی خانم‌ها وجود دارد. کیت میدلتون یقه اسکی را با یک کت رنگ روشن ست می‌کند. این یک روش ساده برای داشتن استایل گرم و در عین حال شیک است و با بسیاری از استایل‌ها ست می‌شود. در صورتی که نخواهید یقه اسکی مشکی بپوشید، رنگ دلخواه دیگری مانند سفید،‌ طوسی یا هر نوع آبی را انتخاب کنید. انتخاب‌ها بی‌نهایت هستند و احتمالا دوست داشته باشید یقه اسکی خود را با لباس‌های دیگری که دارید هم بپوشید.

پیراهن A-Line

انتخاب دیگر کلاسیک در مجموعه‌ی لباس‌های کیت میدلتون، پیراهن‌های A-line هستند. این پیراهن‌ها با روبان دور کمر و دامن لخت برای هر رویدادی مناسب به شمار می‌روند. فرقی نمی‌کند که لباس آستین بلند، با بلندی متوسط یا دارای یقه‌ی قایقی را انتخاب کنید این مدل پیراهن در هر حال زیبا است. کیت میدلتون در ایام مختلف سال این پیراهن را می‌پوشید و استایل بسیار زیبایی ایجاد می‌کند.

کفش‌های پاشنه بلند رنگ نود

یک روش ساده برای کشیده و بلند نشان دادن پاها و نمایش زیبایی استایل ست کردن لباس با کفش پاشنه بلند رنگ نود است. کیت میدلتون اغلب هنگام داشتن استایل مونوکروم یا تک رنگ از این کفش‌ها استفاده می‌کند که بدون بزرگنمایی و تمرکز بیش از اندازه روی کفش تاکیید شود. این کفش‌های پاشنه بلند نوک باریک با انواع مختلفی از لباس‌ها از جیر تا ساتن ست می‌شوند، قابل استفاده برای موقعیت‌های مختلف بوده و هیچگاه دمده نمی‌شوند.

کت چهار دکمه

غرور و سلطنت درونی خود را با کت چهار دکمه به نمایش بگذارید. این کت‌ها با دکمه‌های برجسته و مدل یقه‌ی روی هم روی تن همه‌ی افراد زیبا به نظر می‌رسند. از بین اورکت پشمی یا ترنچ کت شیک یکی را انتخاب کرده و ببینید که همه جا از تیپ شما تعریف می‌کنند. برای ایجاد استایل راحت دکمه‌های کت را باز بگذارید یا برای نمایش زیبایی استایل دکمه‌ها را ببندید.

کت و دامن کوتاه

با استفاده از دامن کوتاه اندام ساعت شنی برای خود درست کنید. فرقی نمی‌کند که مدل A-line یا مدادی را انتخاب کنید در هر حال اندامی مانند عروسک باربی پیدا خواهید کرد. برای ایجاد این ترکیب بهتر است یک کت و دامن ست با یکدیگر را انتخاب کنید. سپس کت و دامن خود را با اکسسوری‌هایی مانند کمربند یا کلاه ست کنید. این ترکیب برای عروسی و مهمانی عالی است و شما با پوشیدن این استایل شیک‌ترین خانم خواهید شد.

کلاه خز

برای روزهای سرد از کلاه خز استفاده کنید. کیت میدلتون اغلب هنگامی از این کلاه استفاده می‌کند که به مناطق سردسیر اطراف انگلستان می‌رود. او با پوشیدن این کلاه استایل بسیار شیکی پیدا می‌کند. فرقی نمی‌کند که کلاه اورسایز یا ظریف باشد در هر حال اکسسوری‌ای مانند آن جلوه‌ی زیبایی داشته و به فرد در گرم ماندن کمک می‌کند.

کت سبز بلند

کیت میدلتون از رنگ سبز به ویژه برای کت‌های سبز بلند بسیار استفاده می‌کند. فرقی نمی‌کند که کت پشمی چهارخانه یا دارای حاشیه‌ی خز باشد در هر حال برای همه‌ی افراد یک انتخاب کلاسیک به شمار می‌رود. بین ترنچ کت کمربنددار یا یک کت دوخته شده‌ی دارای اندازه‌ی متناسب یکی را انتخاب کرده و استایلی مانند کیت میدلتون را ایجاد کنید.

این لباس زمستانی را با رنگ‌های مشابه، اکسسوری‌های برجسته یا یک شال ساده برای ایجاد استایل زمستانی شیک ست کنید.

پیراهن گیپور یا توری

درخشش را با پیراهن گیپور به مرحله‌ی بعد ببرید. این پیراهن‌ها شیک بوده و هیچگاه دمده نمی‌شوند، همچنین می‌توانید از آن‌ها برای رویدادهای مختلف مانند مراسم عروسی یا مهمانی استفاده کنید. فرقی نمی‌کند که از گیپور در قسمت کوچکی از لباس خود استفاده کنید یا کل لباستان گیپوری باشد در هر حال این استایل زیبا و درخشان است.

بهتر است با احتیاط از اکسسوری برای این مدل لباس‌ها استفاده کنید زیرا جزئیات ظریف آن‌ها کار اکسسوری را انجام می‌دهند. فرقی نمی‌کند که این لباس را برای چه مراسمی بپوشید در هر حال در این لباس‌ها احساس شکوه و بزرگی خواهید داشت.

کلاه پیل باکس

کلاه پیل باکس یکی از اکسسوری‌های مخصوص کیت میدلتون است که اغلب برای مراسم‌های سلطنتی می‌پوشد و زیبایی استایلش را تکمیل می‌کند. کیت میدلتون اغلب رنگی را انتخاب می‌کند که با لباس‌هایش ست باشد و آن را با طرح‌های توری یا گل‌دار ست می‌کند. در صورتی که می‌خواهید به مراسم عروسی بروید این کلاه می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای تکمیل استایل زیبایتان باشد.

۸ روش مختلف برای داشتن یک استایل جذاب با کلاه باکت

کت بلیزر و شلوار جین

کیت میدلتون به خاطر استایلش شهرت دارد و استایل کژوال او هم از این قاعده مستثنی نیست. یک جفت شلوار جین اندامی و کت متناسبی که دوخت مرتبی داشته باشد لازمه‌ی کمد لباس هستند. این ترکیب را با یک یقه اسکی، تیشرت یا بلوز راه راه تکمیل کنید.

بوت بلند تا زانو یا کفش پاشنه بلند را هم به این ترکیب اضافه کنید. برای داشتن استایل کژوال دکمه‌های کت را باز گذاشته و از چند اکسسوری استفاده کنید. در صورتی که به جای رسمی‌تری می‌روید دکمه‌های کت بلیزر را بسته و یک کیف دستی به همراه خود ببرید.

وب سایت ایراندخت

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 093819*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس