اطلاعات تماس
  • 021229*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140205097410616244
در دسترس نیست

رونمایی از محصولات جدید شیرآلات کاویان

تجربه کاربری متفاوت نوژا؛ محصول جدید شیرآلات کاویان در نمایشگاه ساختمان1402

کد: 140205097410616244

، (اخبار رسمی): شیرآلات کاویان هم افزا در نمایشگاه صنعت ساختمان سال 1402 شرکت کرده و از محصولات جدید خود، شیرآلات توکار ساتین و شیرآلات روکار و توکار نوژا، رونمایی کرده است. شیرآلات توکار ساتین مکمل مدل روکار ساتین است که در سال 1401 عرضه شد و شیرآلات نوژا نیز خلق یک تجربه کاربری متفاوت و جذاب است.

تجربه کاربری متفاوت نوژا؛ محصول جدید شیرآلات کاویان در نمایشگاه ساختمان1402
شیر حمام نوژا مشکی؛ محصول جدید شیرآلات کاویان
تجربه کاربری متفاوت نوژا؛ محصول جدید شیرآلات کاویان در نمایشگاه ساختمان1402
شیر توالت توکار ساتین به رنگ کروم؛ محصول جدید شیرآلات کاویان
تجربه کاربری متفاوت نوژا؛ محصول جدید شیرآلات کاویان در نمایشگاه ساختمان1402
شیر توالت نوژا استیل؛ محصول جدید شیرآلات کاویان

شیرآلات کاویان هم افزا در نمایشگاه صنعت ساختمان سال 1402 از محصولات جدید خود، شیرآلات توکار ساتین و شیرآلات روکار و توکار نوژا، رونمایی کرد.

بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، یکی از مهمترین رویدادها در زمینه تجهیزات و تاسیسات ساختمانی، از تاریخ 12 تا 15 مرداد ماه سال 1402 در حال برگزاری است. نمایشگاه صنعت ساختمان فرصت بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان جهت مشاهده بسیاری محصولات به صورت همزمان و از نزدیک است و علاوه بر این، امکان همکاری تولیدکنندگان و فروشندگان را فراهم می آورد. در این نمایشگاه برندهای داخلی و خارجی شرکت می کنند و محصولات خود، از جمله شیرآلات ساختمانی، را به نمایش می گذارند. بازدیدکنندگان می توانند از ساعت 8 صبح تا 15 بعد از ظهر در محل نمایشگاه حضور یابند و از غرفه ها دیدن کنند.

شیرآلات کاویان در نمایشگاه 1402 صنعت ساختمان تهران

یکی از تولیدکنندگان فعال و خلاق در صنعت شیرآلات ایران شیرآلات کاویان است، که برند خود را در سال 1368 ثبت کرد. البته قدمت فعالیت موسس این شرکت در صنعت شیرآلات به سال ها قبل بر می گردد؛ زمانی که به تولید قطعات شیرآلات بهداشتی و فروش آن به سایر برندها می پرداخت. بنابراین، احتمال اینکه از محصولات شیرآلات کاویان، بدون آنکه بدانید، استفاده کرده باشید چندان پایین نیست. شیرآلات کاویان هم افزا یکی از برندهایی است که در نمایشگاه صنعت ساختمان سال 1402 شرکت کرده و از محصولات جدید خود، شیرآلات توکار ساتین و شیرآلات روکار و توکار نوژا، رونمایی کرده است. شیرآلات توکار ساتین در واقع مکمل مدل روکار ساتین است که در سال 1401 عرضه شد و در ست شیرآلات نوژا تمرکز بیشتر بر روی خلق تجربه کاربری متفاوت و جذاب بوده است. در ادامه در مورد این تجربه کاربری متفاوت توضیحات بیشتری خواهیم داد.

تجربه کاربری جذاب ست شیرآلات نوژا

همانطور که گفته شد شیرآلات نوژا به صورت روکار و توکار تولید و عرضه می شود و اگر به دنبال ست شیرآلاتی هستید که برخی از بخش های آن را روکار و سایر بخش های آن را توکار تهیه کنید نوژا انتخاب مناسبی است. این ست فلت کارتریج 35 و سطوح آینه ای و تخت دارد و با وجود ابعاد بزرگ خود پرظرافت و موزون است. در طراحی ست نوژا توجه و تمرکز ویژه ای به جذاب و متفاوت ساختن تجربه کاربری شده و همین موضوع ارگونومی و تجربه کار با شیر آب را بهبود بخشیده است. برخی ویژگی های متفاوت نوژا با شیرآلات اهرمی رایج در بازار عبارتند از:

  • عملکرد و طراحی متفاوت دسته اهرمی شیر توالت و حمام نوژا

یکی از ویژگی هایی که ست نوژا را از شیرآلات رایج اهرمی در بازار متمایز می کند عملکرد و محل قرار گرفتن دسته اهرمی در شیرآلات توالت و حمام است که کمک می کند در زمان تنظیم دمای آب دستگیره اهرمی به دیوار برخورد نکند و شیر با وجود بزرگ بودن، جمع و جورتر به نظر برسد. دسته شیر حمام و توالت نوژا بر روی آن تعبیه شده و زمانی که موازی با تنه است آب در سردترین حالت خود قرار دارد. با چرخاندن دستگیره اهرمی در جهت ساعت گرد دمای آب گرم تر می شود. این قابلیت باعث می شود در زمان تنظیم دمای آب دستگیره شیر به دیوار بر خورد نکند؛ چرا که در سردترین حالت دمای آب، که دسته اهرمی در نزدیک ترین وضعیت خود به دیوار است، موازی با تنه شیر قرار می گیرد.

  • زاویه 8 درجه آبریزها به سمت خارج

این ویژگی بابت ارگونومی بالاتر و سهولت شستشو در شیرآلات نوژا در نظر گرفته شده است. آبریز شیر روشویی، حمام و ظرفشویی در ست شیرآلات نوژا دارای زاویه 8 درجه به سمت خارج است و خروج یا پاشش آب به صورت مستقیم صورت نمی گیرد. این موضوع به خصوص در شیر روشویی باعث بهبود تجربه کاربری می شود و از تماس دست با دیواره سینک جلوگیری می نماید.

  • آبریز متحرک شیر حمام نوژا به واسطه سوپاپ سرامیکی

در شیرآلات حمام و توالت رایج جهت تعیین جهت خروج آب باید سوپاپ را بر روی یک آبریز ثابت به سمت بالا یا پایین جا به جا کنید. اما در شیر حمام نوژا بخش آبریز متحرک است و باید آن را 90 درجه و به صورت ساعت گرد بچرخانید تا آب از آبریز جاری شود و سپس دوباره آن را به جای اولیه خود در راستای شیر برگردانید تا آب از سردوش جاری شود. این مکانیزم به واسطه سوپاپ سرامیکی امکان پذیر شده است.

  • چرخش 360درجه آبریز ظرفشویی

آبریز ظرفشویی شیرآلات نوژا قابلیت چرخش 360 درجه از محل اتصال خود به محور عمودی علم را دارد. این امکان باعث می شود دسترسی به بخش های مختلف سینک ساده تر شود.

بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از12 تا 15 مرداد ماه 1402 در حال برگزاری است. در این نمایشگاه انواع محصولات تأسیساتی و تجهیزات ساختمانی از جمله شیرآلات بهداشتی به نمایش گذاشته می شود و بازدیدکنندگان می توانند از ساعت 8 صبح الی 16 بعد از ظهر از غرفه ها بازدید نمایند. شیرآلات کاویان در این نمایشگاه از محصولات جدید و خلاقانه خود به نام های ست شیرآلات روکار نوژا، ست شیرآلات توکارنوژا و ست شیرآلات توکار ساتین رونمایی کرده است. جهت مشاهده لیست قیمت و محصولات کامل شیرآلات می توانید به فروشگاه اینترنتی شیرآلات کاویان (https://www.kavianhamafza.com) مراجعه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 17 و پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 12:30 از طریق شماره های 02122967456 و 02122981556 با کارشناسان شیرآلات کاویان تماس بگیرید. همچنین، در صورت نیاز می توانید می توانید از طریق ایمیل [email protected] نیز با شرکت کاویان هم افزا در ارتباط باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021229*****
[نمایش اطلاعات]