اطلاعات تماس
 • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208137666318929
در دسترس نیست

تایگر در نمایشگاه ایپاس ۲۰۲۳ (IPAS2023)

کد: 140208137666318929

، (اخبار رسمی): نمایشگاه بین المللی ایپاس یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی می‌باشد که هرساله با هدف ارائه آخرین فناوری‌ها و دستاوردها در این حوزه برگزار می‌شود. تایگر نیز...

تایگر در نمایشگاه ایپاس ۲۰۲۳ (IPAS2023)
تایگر در نمایشگاه ایپاس ۲۰۲۳ (IPAS2023)

نمایشگاه بین المللی ایپاس یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی می‌باشد که هرساله با هدف ارائه آخرین فناوری‌ها و دستاوردها در این حوزه برگزار می‌شود. امسال نیز به رسم هرساله این نمایشگاه از تاریخ 24 الی 27 مهرماه 1402 واقع در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان و تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در این حوزه خواهد بود.

تایگر نیز قصد دارد با حضور در این نمایشگاه از جدیدترین و پیشرفته‌ترین محصولات و راهکارهای خود در زمینه حضور و غیاب، کنترل و بازرسی رونمایی کند و میزبان حضور گرم شما از ساعت 9 صبح الی 18 در غرفه B2 باشد. اما در ادامه این مقاله قصد داریم ضمن معرفی بیش‌تر این نمایشگاه شما را با اهداف برگزاری و اهمیت حضور در آن آشنا نماییم.
معرفی نمایشگاه ایپاس

نمایشگاه ایپاس به عنوان یکی از نمایشگاه‌های بین المللی و تخصصی، هرساله توسط سازمان ناجی پاس یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزار می‌شود و امسال نیز می‌توانیم شاهد حضور پرشور مردم در بیستمین نمایشگاه بین المللی ایپاس باشیم. این نمایشگاه نخستین بار در سال 1380 با موضوع تجهیزات پلیسی و امنیتی در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد. این نمایشگاه با وسعتی به مساحت 6700 متر مربع، حضور بیش از 200 شرکت و بیش از 50.000 شرکت کننده، یک فرصت عالی برای تبادل ایده‌ها و ارتقای سطح ایمنی جامعه است. درواقع این نمایشگاه به عنوان یک پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و افرادی که مسئولیت امنیت و حفاظت را بر عهده دارند، عمل می‌کنند و می‌تواند در ارائه راهکارها و فناوری‌های نوین در حوزه امنیت و ایمنی نقش بسیار مهمی داشته باشد.
اهداف نمایشگاه ایپاس

این نمایشگاه فرصتی طلایی برای سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی است تا با ارائه محصولات و خدمات خود با سرمایه‌گذاران و مخاطبان جدیدی آشنا شوند. اما از مهم‌ترین اهداف حضور در این نمایشگاه می‌توان به:

 • ایجاد فرصتی برای تبادل ایده‌ها و نظرات نوآورانه
 • ایجاد شکوفایی و رونق اقتصادی و فرهنگی در زمینه اشتغال حمایت از تولیدات داخلی، نخبگان و فعالین در این حوزه
 • کارگاه‌های آموزشی جهت گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات امنیتی و ایمنی
 • بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها
 • امکان مشارکت منابع تولید و مصرف با هدف کوتاه کردن دست واسطه آشنایی با فعالین در حوزه ایمنی و امنیت
 • برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌ها بروزرسانی، توسعه و ارتقای کمی و کیفی تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمن

دلایل اهمیت نمایشگاه ایپاس

به طور کلی، حضور در این نمایشگاه فرصتی برای تعامل با مشتریان، رقابت در بازار و معرفی محصولات و نوآوری‌های جدید در این حوزه است که با حضور 1000 شرکت فعال و 16 کشور خارجی باعث شده تا این نمایشگاه تبدیل به عرصه رقابت بین شرکت‌های تولید کننده و وارد کننده شود. اما از مهم دلایل اهمیت حضور در این نمایشگاه می‌توان به:
امکان به نمایش گذاشتن و معرفی محصولات خود

این رویداد فرصتی فوق‌العاده برای معرفی و به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات شما است تا با کشف فرصت‌های همکاری به راحتی بتوانید آینده‌ی کسب و کار خود را تضمین کنید و با جذب مشتریان بیش‌تر فروش خود را افزایش دهید.

برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان

برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان یکی از جنبه‌های بسیار مهم در تجارت و بازاریابی است و حضور در این نمایشگاه این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا با درک بهتر نیازها و انتظارات مشتریان، محصولات و خدمات خود را بهبود ببخشید و اعتماد آن‌ها را به خود و نام تجاری‌تان افزایش دهید.

توسعه شبکه و ارتباطات تجاری

این رویداد به ایجاد و گسترش ارتباطات تجاری و همکاری‌های آتی شما کمک زیادی می‌کند و باعث رشد و ارتقای کسب و کار شما می‌شود. به طور کلی محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه می‌شوند عموما تخصصی بوده و بیش‌تر شرکت کنندگان آن به نوعی همکار یا تکمیل کننده راهکارهای یکدیگر می‌باشند.

از چه محصولاتی در نمایشگاه IPAS رونمایی می‌شود؟

در این نمایشگاه، 35 برند مطرح در زمینه‌ی تولید تجهیزات ایمنی از تمامی شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی حضور دارند و فرصت بسیار مغتنمی برای شرکت‌های فعال در این صنعت می‌باشد که می‌توانند فعالیت‌ها و نوآوری‌های خود را به سمت رشد و توسعه هدایت کنند. اما محصولات ارائه شده در این نمایشگاه عموما تخصصی بوده و برای بازدید عموم ارائه می‌شوند. به عنوان مثال محصولات و راهکارهایی که در این نمایشگاه ارائه می‌شوند، عبارتند از:

 • انواع تجهیزات و راهکارهای امنیتی و حفاظتی
 • تجهیزات ایمنی و اطفاء حریق کامپیوتر و شبکه سیستم‌های مبتنی بر ماهواره ترافیک، کنترل تردد و راه‌بند
 • تسلیحات و مهمات سامانه‌های هوشمند فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • ملزومات نور و تصویر امداد و نجات
 • حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش