اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14030331795186066
در دسترس نیست

خبرهای جدید از پذیره‌نویسی نماد یک لیزینگ جدید در فرابورس

کد: 14030331795186066

، تهران , (اخبار رسمی): بر اساس اطلاعات واصله از بازار سرمایه، شرکت لیزینگ عصر اعتماد به زودی به جمع شرکت‌های لیزینگ حاضر در بورس کشور می‌پیوندد.

خبرهای جدید از پذیره‌نویسی نماد یک لیزینگ جدید در فرابورس
خبرهای جدید از پذیره‌نویسی نماد یک لیزینگ جدید در فرابورس

لیزینگ عصر اعتماد با سرمایه اولیه ۱۰ هزار میلیارد ریالی و با هدف ارائه‌ خدمات و تسهیلات به صاحبان صنایع و کسب‌وکارها و اشخاص حقیقی و حقوقی برای تامین تجهیزات و ماشین‌آلات، کالاهای سرمایه‌ای و مصرفی بادوام، املاک و سرمایه در گردش تاسیس شد و خبرها حاکی از این است که به‌زودی با روش پذیره‎‌نویسی، جذب سرمایه از طریق بازارسرمایه را آغاز می‌کند.
لیزینگ عصر اعتماد، زیرمجموعه گروه مالی اعتماد پذیرفته شده در فرابورس است که ارتباط مستقیم با یکی از هلدینگ‌های بزرگ تولیدی و صنعتی کشور دارد و در رسته‌های مختلف اقتصادی فعالیت می‌کند.
با توجه به افزایش هزینه‌های سرمایه‌ای و تجهیزات در سبد هزینه‌های شرکت‌ها در سال‌های اخیر، این خبر گویای این مساله است که فعالیت لیزینگ عصر اعتماد در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات تسهیلات مالی به شرکت‌ها و کسب‌وکارها برای تامین نیازهای تجهیزات تولیدی، سرمایه‌ای، املاک و سرمایه در گردش، پاسخ به یک نیاز مهم را در کسب‌وکارها هدف قرار داده است. زمان این پذیره نویسی به زودی اعلام خواهد شد.
گفتنی است در حال حاضر ۱۳ نماد بورسی متعلق به شرکت‌های لیزینگ در بورس تهران ثبت شده‌اند که تحت عنوان گـروه «سایر واسطه‌گری‌های مالی» فعالیت می‌کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | بانک، بیمه و سرمایه