اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394061247334605

صدای یک رابطه انسان‌دوستانه در شبکه اجتماعی قرض‌الحسنه بیت وام

کد: 1394061247334605

http://j.mp/1KYhFAU

، تهران , (اخبار رسمی): بیت وام یک شبکه اجتماعی قرض‌الحسنه است. در این شبکه شما پول خود را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارید تا مشکلات مالی خرد و کوچک یکدیگر را حل کنید. این شبکه همانند شبکه‌های اجتماعی متداول قصد نزدیک کردن یک رابطه را دارد، با این تفاوت که صدای بیت وام، صدای یک رابطه انسان‌دوستانه در لابه‌لای صدای شبکه‌های اجتماعی دیگر است.

بیت وام هم شبکه‌ایست برای به‌اشتراک گذاشتن اما به شکلی متفاوت. در بیت وام چیزی که شما به اشتراک می‌گذارید، پولی است در جهت حل مشکلات خرد و کوچک دوستانی که رابطه‌ای صمیمانه‌تر نسبت به سایر دوستان خود در شبکه‌های دیگر دارند

بنیانگذار شبکه اجتماعی بیت وام گفت: این شبکه به افراد کمک می‌کند تا بتوانند در یک محیط صمیمی و با سرمایه‌گذاری اندک به‌صورت ماهانه هروقت نیاز به پول داشتند، وام دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بیت وام، مسعود مشهدی افزود: در دنیای تکنولوژی و عصر ارتباطات امروز، شاهد رشد شبکه‌های اجتماعی متفاوتی هستیم؛ شبکه‌هایی که چرایی به‌وجود آمدن آنها تفسیرها و نظریه‌های گوناگونی را به‌دنبال دارد. اما نکته حائز اهمیت، نحوه استفاده از این شبکه در سراسر دنیاست. بسته به فرهنگ و رفتارهای اجتماعی یک کشور یا یک منطقه، استفاده از این شبکه‌ها شکلی متفاوت به خود می‌گیرد، اما شاید رسالت تمامی این شبکه‌ها به‌اشتراک گذاشتن چیزی است در جهت ایجاد یک رابطه؛ رابطه‌ای که بتوان در دنیای پرمشغله امروزی و گرفتاری‌های روزافزون لحظاتی از روز را در فضایی صمیمی و دوستانه سپری کرد.

مشهدی در مورد تفاوت این شبکه اجتماعی با سایر شبکه‌ها تصریح کرد: بیت وام هم شبکه‌ایست برای به‌اشتراک گذاشتن اما به شکلی متفاوت. در بیت وام چیزی که شما به اشتراک می‌گذارید، پولی است در جهت حل مشکلات خرد و کوچک دوستانی که رابطه‌ای صمیمانه‌تر نسبت به سایر دوستان خود در شبکه‌های دیگر دارند. در این شبکه شما و دوستانتان ماهیانه مبلغی را واریز می‌کنید و به اشتراک می‌گذارید (کل این مبلغ در هر لحظه از زمان قابل برداشت است) و از سرمایه در دسترس خودتان و دوستانتان هرکس می‌تواند مبلغ مشخصی را قرض بگیرد و در زمانی که خود شخص تعیین می‌کند به دوستان خود برگرداند. در بیت وام برای هر فعالیت امتیازی درنظر گرفته می‌شود که این امتیازات حکم اعتبار را برای شما به همراه دارد که در آینده براساس این اعتبار، مقدار قرض و مدت زمان بازگرداندن آن مشخص می‌شود.

وی گفت: بعد از اینکه فردی درخواست قرض می‌کند، درخواست برای تمامی دوستان او ارسال می‌شود و پس از تأیید نسبتی از کل دوستان، مبلغ درخواستی به نسبت موجودی دوستان از حساب تمامی آنها کسر شده و به حساب او واریز می‌شود.

مسعود مشهدی در پایان در مورد انگیزه بیت وام افزود: بیت وام بر پایه اعتماد بنا شده است و در نظر دارد با توجه به فرهنگ غنی این سرزمین اعتماد و همراهی دوستان را به عنوان اولین شبکه قرض‌الحسنه اجتماعی در سراسر دنیا نهادینه کند تا همگان سرمنشأ این امر را ایران بدانند. نسخه اولیه اپلیکیشن نیز از شهریور امسال در دسترس عموم قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای عضویت در این شبکه می‌توانند به سایت بیت وام مراجعه و همچنین راهنمای استفاده از این شبکه را از طریق بات تلگرام پیگیری کنند. وبلاگ این شبکه نیز دید مناسبی به افراد استفاده‌کننده از این شبکه خواهد داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیت وام

بیت وام یک شبکه اجتماعی قرض الحسنه است. شما دوستان مورد اعتماد خودتان را در بیت وام پیدا و به شبکه همیاران مورد اعتماد خود اضافه می کنید. با پرداخت یک ماهیانه ثابت که توسط همه صورت می گیرد می توانید از موجودی در دسترس خود و دوستانتان در صورت نیاز مالی در خواست قرض کنید و مشخص کنید چه موقع می توانید این پول را دوباره برگردانید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش