اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394062347614658

سیگما، راه حلی برای کنترل میزان مصرف اینترنت موبایل

کد: 1394062347614658

http://j.mp/1LvG8xN

، تهران , (اخبار رسمی): اپلیکیشن سیگما که به تازگی عرضه شده است می تواند دغدغه کاربران برای مصرف اینترنت خود توسط گوشی تلفن همراه را از بین ببرد.

شرکت پردازش داده زحل تک، برنامک اندرویدی «سیگما» را به بازار عرضه کرد.

به گزارش زحل تک، سیگما یک برنامک (App)  تحت سیستم عامل اندروید با رابط گرافیکی حرفه ای و در عین حال ساده است و این باعث می شود که کار کردن با آن برای تمامی کاربران مبتدی تا حرفه ای و تمامی سنین میسر باشد.
از طریق این برنامه، بسته های اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل را می توان خریداری و فعال کرد، پس از آن سیگما مسوولیت کار را به عهده می کیرد.. 

این برنامه با نظارت بر اینترنت موبایل، مصرف اینترنت را کنترل می کند و در هر لحظه تعداد روز باقیمانده به اتمام بسته و حجم مصرف شده را گزارش می دهد، علاوه بر این، هنگام نزدیک شدن به پایان اعتبار بسته و یا اتمام حجم بسته به کاربر اخطار می دهد. 

برای مواقعی که  کاربر بسته ای را از طریق دیگری به غیر از سیگما خریداری کرده نیز امکان تعریف بسته سفارشی وجود دارد.
از دیگر قابلیت های سیگما نمایش سرعت لحظه ای اینترنت و میزان مصرف روز جاری در نوار اعلان است و تاریخچه تمامی بسته های فعال شده نیز در این اپلیکیشن قابل مشاهده است.

کاربران میتوانند  در صورت تمایل این محصول را از طریق وبسایت مجموعه پردازش داده زحل تک به آدرس  zohaltech.com و از طریق کافه بازار cafebazaar.ir/app/com.zohaltech.app.sigma  و یا مایکت به آدرس  myket.ir/App/com.zohaltech.app.sigma دریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زحل تک

اعضای تیم فنی زحل‌تک از سال 1390 در حوزه طراحی، توسعه و نگهداری سامانه‌های خدمات ارزش افزوده با اپراتورهای تلفن همراه کشور و شرکت‌های وابسته همکاری گسترده‌ داشته‌اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]