اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394090849950420

دستگاه‌های تصفیه هوای سامسونگ، هوا را تا 99 درصد پاکیزه می‌کنند

پناهگاهی در فضاهای بسته برای فرار از آلودگی هوا

کد: 1394090849950420

http://j.mp/1Q7GPyJ

، تهران , (اخبار رسمی): دستگاه‌های تصفیه هوا به منظور حفظ سلامت افراد طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها هرچند آلودگی هوا را کنترل یا حذف نمی‌کنند، اما توانایی این را دارند که در یک محیط بسته، هوایی سالم و پاکیزه در اختیار افراد قرار دهند.

پناهگاهی در فضاهای بسته برای فرار از آلودگی هوا

دستگاه AX7000 برای رسیدن به کارآیی بالاتر، از فیلترهای غیرقابل شست‌وشو استفاده می‌کند که کارآیی حداکثری دستگاه را حفظ می‌کنند. این فیلترها در صورت مصرف روزانه به طور میانگین 5-4 ساعت در روز قادر هستند به مدت یک سال با بالاترین بازدهی کار کنند

در فصول سرد سال، پدیده وارونگی دما (Inversion) میهمان ناخوانده شهر‌های بزرگ می‌شود که این میهمان ناخوانده باعث می‌شود آلودگی هوا در شهرها باقی مانده و دردسرهای متفاوتی برای ساکنان آن ایجاد کند؛ از مشکلات تنفسی گرفته تا انواع بیماری‌ها، آسم، مشکلات قلبی و عروقی و دیگر مواردی که سلامتی انسان‌ها را به خطر می‌اندازد.

دستگاه‌های تصفیه هوا به همین منظور و مستقیما برای حفظ سلامت افراد طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها هرچند آلودگی هوا را کنترل یا حذف نمی‌کنند، اما توانایی این را دارند که در یک محیط بسته، هوایی سالم و پاکیزه را در اختیار افراد قرار دهند.

شرکت سامسونگ الکترونیکس که همیشه سلامتی و راحتی افراد را مدنظر قرار می‌دهد، محصولات مختلفی به‌منظور تصفیه هوای محیط خانگی و اداری‌ با مساحت‌های مختلف، طراحی و تولید کرده است.

از جمله پیشرفته‌ترین محصولات تصفیه هوای سامسونگ، دستگاه AX7000 است که می‌تواند ظرف مدت یک ساعت 93 مترمربع از فضا را پوشش دهد. این دستگاه با سیستم فیلتر پنج‌گانه، در یک محیط بسته تا 99 درصد آلودگی‌های اصلی، ذرات گردوغبار، باکتری‌ها و ذرات مضر را از بین می‌برد. این دستگاه همچنین به کمک فناوری اختصاصی سامسونگ به نام «دکتر ویروس»، برخی ویروس‌های اصلی ازجمله آنفلوآنزا و حتی ویروس سارس و کرونا را نیز نابود می‌کند. این فناوری موجب می‌شود افراد در محیط‌های سرپوشیده از هوای پاکیزه بهره‌مند شوند؛ علاوه بر این، به مصرف‌کنندگان اطمینان می‌دهد که هر میزان از آلودگی و حتی بوی بد موجود در هوای محیط، ظرف یک ساعت از بین خواهد رفت.

آنجا که سلامت افراد مدنظر است، مصرف‌کنندگان بیشتر به کیفیت و عملکرد توجه می‌کنند تا قیمت محصولات. سامسونگ نیز به‌عنوان یکی از رهبران بازار در تولید محصولات نوآورانه، به همین منظور ارائه محصولی با عملکرد بالا را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است. دستگاه AX7000 برای رسیدن به کارآیی بالاتر، از فیلترهای غیرقابل شست‌وشو استفاده می‌کند که کارآیی حداکثری دستگاه را حفظ می‌کنند. این فیلترها در صورت مصرف روزانه به طور میانگین 5-4 ساعت در روز قادر هستند به مدت یک سال با بالاترین بازدهی کار کنند. همچنین این دستگاه با داشتن چهار حالت مختلف از جمله حالت گرد و خاک، بوزدا، خودکار و حالت خواب، مصرف‌کنندگان را در استفاده راحت و بهینه از دستگاه یاری می‌کند.

سامسونگ که همیشه به طراحی و زیبایی توجه ویژه‌ای داشته است، این محصول را به‌گونه‌ای طراحی کرده که بیشترین هماهنگی را با خانه‌ها و دفاتر کار داشته باشد. دریچه‌های ورودی این دستگاه برخلاف سایر دستگاه‌ها، در جلوی آن تعبیه‌شده که باعث می‌شود بتوان به‌راحتی دستگاه را در گوشه‌ای از اتاق و چسبیده به دیوار قرار داد. برخلاف نمونه‌های پیشین، دیگر نیازی به در نظر گرفتن فاصله بین دیوار و دستگاه نیست. همچنین وجود یک نمایشگر دیجیتال روی دستگاه، مصرف‌کنندگان را هرلحظه از وضعیت هوای اتاق، میزان خلوص و پاک بودن آن مطلع می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامسونگ

Samsung Electronics Co., Ltd. در عرصه فناوری همواره پیشرو بوده و فرصت‌های جدیدی را برای مردم در سراسر دنیا ایجاد کرده است. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، تحول و دگرگونی در دنیای تلویزیون، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کامپیوتر، دوربین‌، وسایل الکترونیکی خانگی، چاپگر، سیستم‌های LTE، تجهیزات پزشکی، نیم رسانا‌ها و سیستمهای LED است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]