اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394111252500340

شیوه‌ای نوین در یادگیری مهارت‌های فنی

کد: 1394111252500340

http://j.mp/1ST0THB

، تهران , (اخبار رسمی): آموزش و یادگیری مهارت‌های فنی و کاربردی می‌تواند با روش‌های گوناگونی انجام گیرد. یکی از این روش‌ها روش یادگیری ویدئویی آنلاین است؛ روشی که هزینه کمتری را نیز برای مشتری به همراه خواهد داشت.

شیوه‌ای نوین در یادگیری مهارت‌های فنی

به گزارش روابط عمومی فرانش، امروزه که موضوع زمان در یادگیری نقش مهمی ایفا می‌کند و افراد زمان زیادی برای آموزش و یادگیری ندارند، یکی از روش‌ها برای یادگیری می‌تواند به صورت آنلاین باشد. به عبارت دیگر، یادگیری ویدئویی آنلاین با هزینه کم و سهولت بیشتر به یادگیری مهارت‌های لازم برای کار حرفه‌ای کمک می‌کند.

محمد رشیدی، مدیر و یکی از بنیانگذاران وب‌سایت آموزشی فرانش گفت: «متاسفانه در سال‌های اخیر بین نیاز بازار به افراد متخصص و حرفه‌ای و نیروی کار موجود شکافی به وجود آمده است. دانش دانشگاهی نیز جوابگوی نیازهای فنی شرکت‌ها و افراد نبوده و لزوم وجود بستری برای رفع این مشکل حس می‌شود. به همین دلیل پلت‌فرم یادگیری آنلاین در نظر دارد به افراد کمک کند تا به راحت‌ترین شکل مهارت حرفه‌ای خود را ارتقا بدهند.»

هومن نجف‌پور، مدیر محتوا و یکی از بنیانگذاران وب‌سایت فرانش، درباره اهمیت کار با این سیستم گفت: «مزیت این سیستم این است که دوره‌های آموزشی در قالب ویدئویی بوده و یادگیری از آن بسیار راحت است و به دلیل آنلاین بودن در هر ساعتی و از هر جایی در دسترس قرار دارد. دوره‌ها هم توسط افراد حرفه‌ای تهیه می‌شود و به قیمت معقولی معادل همان کتاب‌های تخصصی یا یک تا چند جلسه کلاس آموزشگاه توسط تولیدکننده بر روی فرانش عرضه می‌شود و بسیاری دوره‌ها نیز هنوز رایگان است.»

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس www.faranesh.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرانش

فرانش (کائسنا) فضایی برای یادگیری و تبادل دانش است و ما هر روز برای بهبود و توسعه کمی و کیفی فرانش (کائسنا) با تمام وجود تلاش میکنیم. در فرانش (کائسنا) افرادی که توانایی و دانش کاربردی در زمینه های مشخص دارند را در فرایند تولید همراهی کرده و تیم تولید و تدوین را در کنار آنها قرار می دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]