اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394112853135004

برترین مشاوران هتلداری و گردشگری جهان به اصفهان می‌آیند

کد: 1394112853135004

http://j.mp/1PEZscu

، تهران , (اخبار رسمی): برترین مشاوران هتلداری و گردشگری جهان از کشورهای سوئیس، انگلستان و آلمان، برای حضور در همایش بین المللی سفرپاک که در روزهای اول و دوم اسفندماه در هتل عباسی اصفهان با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود به ایران می‌آیند که در میان این سخنرانان، فدریکو سوماروگا، مدیر ارشد پروژه های گردشگری کشور سوئیس وعمر کادوری، مشاور ارشد گروه هتل های بین المللی روتانا حضور دارند.

برترین مشاوران هتلداری و گردشگری جهان به اصفهان می‌آیند

تاریخ برگزاری همایش سفر پاک، اول اسفند از ساعت 8 صبح است و کلاس‌های آموزشی و دوره های کارگاهی در روزهای دوم و سوم اسفند ماه تشکیل می شود. این دوره‌های کارگاهی در مجموعه‌های گردشگری و زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سرمایه‌گذاری آتیه صبا، برگزار کننده این همایش، از اهداف اصلی این همایش، ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین مدیران حوزه‌های گردشگری و کارشناسان بین‌المللی به صورت سخنرانی و نیز کارگاه آموزشی دوروزه جهت ارتقای سطح دانش مدیران داخلى است. در این همایش تبادل نظر برای سهولت در تصمیم‌گیری‌ها براى آینده نیز انجام می‌گیرد. به همین منظور و برای اجرای این امر از بهترین مشاوران و کارشناسان برجسته جهانی برای حضور و سخنرانی در این همایش دعوت به عمل آمده است .

از جمله سخنرانان می‌توان به عمر کادوری، فدریکو سماگارو، ویلی برردوس اچ. دایکمنز، زاید ابی رعد، زیگفرید نیرهاوس و جوتابت هستند که درباره آن‌ها توضیحاتی ارائه می‌شود.

عمر کادوری، مشاور ارشد گروه هتل‌های روتانا، در این همایش در مورد نحوه ارتقای کیفیت پذیرش گردشگر در هتلها سخنرانی خواهد کرد. وی سالها به عنوان یک مشاور خلاق در مجموعه هتلهای روتانا موجب نوآوریهای شگفت انگیزی بوده است.

فدریکو سماگارو، مدیر ارشد پروژه‌های گردشگری کشور سوئیس هستند. سماگارو با همکاری سفارت و سرکنسول سوئیس، مسئول هماهنگی توسعه تجاری بازارهای جدید (آسیا ـ اروپا، اروپای جنوبی و آمریکای لاتین) بوده است. از میان مسئولیت‌های دیگر وی می‌توان به هدایت پروژه‌های مربوط به انجمن‌های «اِکس­پَت» مقیم سوئیس اشاره کرد.

از دیگر سخنرانان این همایش، آندره مک، مدیر مشاوره هتلداری لوزان (ال. اچ. سی) مدرسه هتلداری لوزان است. نقش اصلی وی تعلیم دانشجویان در طول پروژه مطالعاتی حرفه‌ای نهایی آنها و نیز هدایت و حمایت از آنان با هدف  تبدیل شدن به نسل جدیدی از رهبران هتلداری است. آندره سمینارهایی درباره توسعه محصول، انعطاف‌پذیری استراتژیک، استراتژهای برندینگ و خدمات مشتری در صنعت مهمان‌نوازی برگزار کرده است.

ویلی برردوس اچ. دایکمنز، مخترع ماشین‌های هوشمند نیز از سخنرانان بین‌المللی این همایش است. او در زمینه بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت جهانی در دانشگاه‌های مختلفی در اروپا و آسیا سرفصل‌های آموزشی و درس‌گفتار ارائه کرده است. او در این همایش ضرورت‌های اجتناب ناپذیر مدیران کلانشهرهای کشورهای در حال توسعه، برای نوسازی ناوگان حمل و نقل بین شهری و تجهیز این حوزه با خودروهای هیبریدی و برقی را مورد تاکید و تحلیل قرار خواد داد.

از دیگر سخنرانان این همایش زاید ابی رعد، مدیر توسعه هتلهاى کمپینسکى (شازا)، زیگفرید نیرهاوس، مدیر منطقه خاور میانه هتل های استیجنبرگر و جوتابت، مدیرعامل شرکت جِی. تی. و شرکا، هستند.

از نکات برجسته دیگر این کنفرانس حضور پررنگ بخش دولتی کشور است که نشان از درک اهمیت مباحث گردشگری و توریسم در رونق اقتصادی کشور دارد.

در این راستا در روز اول این همایش شاهد  سخنرانی مسئولانی همچون دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جناب محمود اسلامیان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور، دکتر رسول زرگرپور استاندار اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد شهردار اصفهان خواهیم بود.

تاریخ برگزاری همایش سفر پاک، اول اسفند از ساعت 8 صبح است و کلاس‌های آموزشی و دوره های کارگاهی در روزهای دوم و سوم اسفند ماه تشکیل می شود. این دوره‌های کارگاهی در مجموعه‌های گردشگری و زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی برگزار می‌شود.

گفتنی است که این همایش به صورت زنده و ویدئویی در وب‌سایت همایش پخش خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه www.ithconference.com/live  از ساعات 9 صبح اول اسفند ماه پخش زنده همایش را مشاهده کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره همایش سفرپاک می‌توانند به آدرس www.ithconference.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آتیه صبا (ADPIC)

شرکت «آتیه صبا» با رویکرد پشتیبانی تخصصی و قدرتمند از صنعت حمل‌ونقل کشور شکل گرفته است. ADPIC ابزارهای مورد نیاز صنعت حمل‌ونقل را تامین می‌کند تا سخت‌افزارهای فنی و کارآمد بتوانند تحولی بنیادین در این صنعت ایجاد کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط های:

| برگزاری همایش سفر پاک | روز دوم برگزاری همایش سفر پاک