اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394121053874569

در همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان رخ داد

اهدای گواهینامه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به سپیدارسیستم

کد: 1394121053874569

http://j.mp/1QfWlrG

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سپیدارسیستم (عضو گروه شرکت‌های همکاران سیستم) در همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، موفق به دریافت گواهینامه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شد.

اهدای گواهینامه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به سپیدارسیستم

همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در محل سالن همایش‌های صدا و سیما با حضور مسئولان عالیرتبه کشوری، مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسئولان سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و جمعی از واحدهای برگزیده صنعتی کشور برگزار شد.

در این روز سازمان حمایت بر اساس آئین‌نامه ارزیابی عملکرد واحدهای اقتصادی، بنگاه‌های اقتصادی رعایت‌کننده حقوق مصرف‌کنندگان را شناسایی و طی مراسمی به عموم مردم معرفی می‌کند. طی این مراسم، لوحی به عنوان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به بنگاه‌های منتخب اعطا شده و به بنگاه‌هایی که 2 سال پیاپی این لوح را دریافت کنند، تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اعطا می‌شود.

علی الیاسی، مدیرعامل شرکت سپیدارسیستم  درباره این موضوع گفت: «سازمان حمایت برای شناسایی و معرفی بنگاه‌های اقتصادی رعایت‌کننده حقوق مصرف‌کنندگان سه شاخص قیمت، کیفیت، خدمات محصول و رضایت مشتریان را ارزیابی کرد و کارشناسان برای ارزیابی این شاخص‌ها مستندات سپیدار را در سه سال متوالی بررسی کردند. همچنین فرآیند رضایت‌سنجی مشتریان توسط سازمان حمایت و به‌صورت مستقل برگزار شد و با توجه به مجموعه نتایج این بررسی‌ها، امسال سپیدارسیستم برای نخستین بار موفق به دریافت گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شد. باتوجه به استراتژی شرکت سپیدار برای ارائه محصولات و خدمات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان، دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان از برنامه‌های آتی این شرکت به شمار می‌رود.»

گفتنی است که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، از سال 1380 و در روز نهم اسفندماه هرسال، بنگاه‌های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف‌کننده را طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و مدیران بنگاه‌های اقتصادی منتخب، به عموم مردم معرفی کرده و گواهینامه و تندیس‌های ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را به آنها اعطا می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.sepidarsystem.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپیدار سیستم

عرضه کننده انحصاری محصولات نرم افزاری سپیدار و دشت همکاران سیستم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]