اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394121053915012

وقت خداحافظی با باشگاه مشتریان مبتنی بر کارت فرارسیده است

چگونه مشتریان ارزشمند خود را حفظ کنیم؟

کد: 1394121053915012

http://j.mp/1TNRSPk

، تهران , (اخبار رسمی): کسب‌وکارها برای بقا در بازارهای پررقابت نیاز به پیاده‌سازی سیستم وفاداری مشتریان موفق دارند تا بتوانند مشتریان خود را حفظ و فروش خود را تضمین کنند. با فراگیر شدن تلفن‌های هوشمند، اپلیکشن‌های باشگاه مشتریان در حال جایگزینی با روش‌های سنتی مبتنی بر کارت هستند. به تازگی در ایران نیز یک اپلیکیشن باشگاه مشتریان راه‌اندازی شده که امکانات بسیاری در اختیار فروشگاه‌ها می‌گذارد تا طرح‌های خود را برای حفظ مشتریان و افزایش فروش به انجام برسانند.

پنل کاربری باشگاه مشتربان وین وین با امکانات متنوع

کسب‌وکار‌ها برای به‌دست آوردن مشتری جدید تا 10 برابر هزینه بیشتری نسبت به تشویق مشتریان فعلی خود برای خرید دوباره می‌پردازند. وین‌وین به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بتوانند موبایل اپلیکیشن باشگاه مشتریان اختصاصی خود را داشته باشند، آن را مدیریت کنند و با مشتریان خود در ارتباط باشند

یک اصل مهم در بازاریابی وجود دارد که کسب‌وکار‌ها برای به‌دست آوردن مشتری جدید تا 10 برابر هزینه بیشتری نسبت به تشویق مشتریان فعلی خود برای خرید دوباره می‌پردازند، از این رو کسب‌وکارهای موفق در سراسر دنیا برای حفظ و نگهداری مشتریانی که به سختی به دست می‌آورند، اقدام به راه‌اندازی باشگاه مشتریان اختصاصی خود کرده‌اند. در حقیقت پیاده‌سازی موفق یک باشگاه مشتریان موجب افزایش مشتریان، افزایش فروش، پیشی گرفتن از رقبا و تضمین بقا در دنیای پررقابت کسب‌وکارهای امروز است.

باشگاه مشتریان در حقیقت سیستمی است که به‌وسیله آن برنامه‌های بازاریابی یک کسب‌وکار اجرا می‌شود و موجب می‌شود مشتریان بیشتر خرید کرده و رابطه خود را با آن کسب‌وکار حفظ کنند. بیشتر کسب‌وکارها برای راه‌اندازی باشگاه مشتریان خود از کارت (مغناطیسی یا RFID) استفاده می‌کنند و به هر مشتری یک کارت مخصوص با عناوینی چون کارت عضویت، کارت وفاداری، کارت تخفیف، امتیاز کارت و … ارائه می‌دهند و هنگام خرید اطلاعات خرید مشتری را روی کارت ثبت می‌کنند و بر اساس برنامه بازاریابی و تشویقی که طراحی کرده‌اند به ازای هر خرید به مشتریان امتیاز می‌دهند. مشتری هم در ازای ارائه امتیاز جمع‌آوری‌شده خود می‌تواند از خدمات یا محصولات فروشنده استفاده کند. در حقیقت کارت وفاداری دو نقش اصلی بر عهده دارد: احراز هویت دارنده به عنوان اینکه دارنده کارت یک مشتری وفادار است و جمع‌آوری امتیازات.

اما استفاده از کارت برای راه‌اندازی باشگاه مشتریان مشکلات زیادی به همراه دارد که در زیر به برخی از آنها می‌پردازیم:

 • راه‌اندازی پیچیده 
 • هزینه بالای پیاده‌سازی
 • فرآیند عضویت نسبتا پیچیده و طولانی 
 • عدم استقبال مشتریان از افزودن یک کارت جدید به کارت‌های درون کیف پول خود
 • پیچیدگی بیشتر در اضافه کردن امکان پرداخت با کارت وفاداری
 • عدم ارتباط بین فروشنده و مشتری برای اطلاع‌رسانی از محل شعب، حراج‌های فصلی و...

با توجه به مشکلاتی که باشگاه‌های مشتریان مبتنی بر کارت دارند از یک سو و گسترش تلفن‌های همراه هوشمند از سوی دیگر، باشگاه‌های مشتریان مبتنی بر اپلیکیشن به سرعت در حال گسترش هستند و در آمریکای شمالی و اروپا شاهد رونق این نوع از باشگاه‌های مشتریان هستیم که از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راه اندازی سریع و راحت
 • هزینه پایین عضویت سریع و آسان 
 • امکان پرداخت 
 • اطلاع‌رسانی راحت و مستقیم به مشتریان
 • امکان ارائه اطلاعات بیشتر به مشتریان
 • استقبال مشتریان از این اپلیکیشن‌ها به دلیل فراگیر شدن تلفن‌های هوشمند

 

در ایران نیز به تازگی اپلیکیشن باشگاه مشتریان وین‌وین راه‌اندازی شده است که امکانات کامل یک باشگاه مشتریان را به صاحبان کسب‌وکار ارائه می‌دهد و آنها به راحتی می‌توانند از طریق وب‌سایت این سامانه درخواست پذیرندگی بدهند و ظرف مدت دو الی سه روز کاری پنل مدیریتی خود را تحویل بگیرند. در وین‌وین امکانات زیادی از جمله:

 • تعریف کمپین‌های تشویقی متنوع جهت ارائه امتیاز به کاربران
 • داشبورد مدیریت جامع جهت مشاهده فروش روزانه
 • آمار مشتریان، بن‌های ارائه‌شده و مصرف‌شده و … 
 • امکان مشاهده فهرست مشتریان 
 • امکان اهدای بن خرید به مشتریان 
 • امکان ارسال پیام به مشتریان 

در اختیار صاحب کسب‌وکار قرار دارد که می‌تواند به‌وسیله آنها به هدف خود که تشویق مشتریان به خرید بیشتر و حفظ ارتباط با مشتریان است برسند. انجام هر تغییر در پنل مدیریتی به صورت خودکار روی اپلیکیشن وین‌وین که توسط مشتریان نصب شده است اعمال می‌شود.

مهم‌ترین نکته در استفاده از وین‌وین این ا‌ست که صاحبان کسب‌وکار خود مدیریت بخش وفاداری مشتریان را بر عهده می‌گیرند و با توجه به سیاست‌ها و برنامه‌های بازاریابی خود، می‌توانند کمپین‌های مختلفی را طراحی و اجرا کرده و تاثیر آن را بر فروش خود پیگیری کنند.

مشتریان نیز به سادگی می‌توانند وین‌وین را روی تلفن هوشمند خود نصب کرده، فروشگاه‌های طرف قرارداد را به راحتی پیدا کنند و پس از اولین پرداخت به‌وسیله آن به عضویت باشگاه مشتریان آن کسب‌وکار درآیند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای دانلود نسخه مشتری وین‌وین به آدرس www.payw.in و برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.paywinwin.com مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وین وین

وین وین اپلیکیشن پرداخت و وفاداری مشتریان با تلفن همراه می باشد که برای اولین بار در ایران اجرا شده است. از این به بعد می توانید در ایران با استفاده از تلفن هوشند و بدون نیاز به کارت بانکی و وجه نقد پرداخت نمایید و از جوایز و امتیازاتی که فروشندگان برای شما در نظر گرفته اند بهره مند شوید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]