اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395030156153540

برگزاری همایش ملی کار و تأمین با حضور معاون مدیر کل وزارت کار

کد: 1395030156153540

http://j.mp/1OIiGLW

، تهران , (اخبار رسمی): همایش ملی کار و تأمین با حضور مختصصان و کارشناسان حوزه تجارت و بازرگانی و با هدف پیشگیری از جرایم مالی و اداری در 7 خرداد ماه 95 در محل سالن همایش‌های بین‌المللی نیایش برگزار می‌شود.

پروفسورمیرسپاسی(پدر علم مدیریت منابع انسانی)حسین قبادی( معاونت مدیرکل وزارت کار)در همایش کار و تامین

شرکت کننده‌گان با حضور در این همایش علاوه بر گفت‌وگو در مورد مباحث تخصصی حوزه روابط کار، با چگونگی به روز رسانی اطلاعات، مدیریت عملکرد، قانون کار، حوزه تآمین اجتماعی و قوانین جدید سازمان مالیاتی آشنا می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه قانون‌گستر، همایش ملی کار و تأمین با حضور پروفسور میرسپاسی، پدر علم مدیریت منابع انسانی و روابط کار ایران و حسین قبادی، معاونت مدیرکل دفتر روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود.
از جمله دیگر سخرانان این همایش می‌توان به وحید حاجی زاده، بنیانگذار دانش نوین قانون کار، بهزاد مرادی مدیر آموزش مؤسسه کار و تامین اجتماعی، حمیدرضا کاشانچی معاون مدیر کل تأمین اجتماعی و علی پاکزادیان مؤسس باشگاه مدیران موفق اشاره کرد.
شرکت کننده‌گان با حضور در این همایش علاوه بر گفت‌وگو در مورد مباحث تخصصی حوزه روابط کار، با چگونگی به روز رسانی اطلاعات، مدیریت عملکرد، قانون کار، حوزه تأمین اجتماعی و قوانین جدید سازمان مالیاتی آشنا می‌شوند.
نیرو کار و منابع انسانی در بحث فروش و بازاریابی یکی از مهمترین عوامل موفقیت محسوب ی‌شوند از این رو رعایت و اجرای دقیق روابط کار در سازمان‌ها به حصول موفقیت سازمانی کمک بارزی می‌کند.
تشریح بخشنامه حقوق و دستمزد سال 95، یکی از موضوعاتی است که در این همایش به آن پرداخته می‌شود و از جمله دیگر سرفصل‌های مهم این همایش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    آموزش و بررسی نظام‌های مالیاتی، قوانین و مقررات جدید مالیات و ارزش افزوده در سال 95
•    توانمندسازی مدیران در حوزه قوانین و مقررات روابط کار( قانون کار ) در 95
•    جدیدترین سرفصل های کاربردی مدیریت منابع انسانی
•    شناسایی و ارائه راهکارهای کاربردی در حوزه چالش‌های سازمانی
•    قوانین و مقررات جدید تأمین اجتماعی در سال 95
•    تکالیف کارفرمایان و مدیران در حوزه تامین اجتماعی
•    چگونگی رسیدگی به اختلافات کارگری و کارفرمایی، نحوه دفاع در برابر شکایت پرسنل، اسناد و ادله مورد قبول مراجع وزارت کار
•    بررسی جامع و تشریحی مربوط به امور قراردادها، نحوه نگارش و تنظیم قراردادها، شرایط اصولی تنظیم قراردادها، ضمانت ها و خسارات مربوط به قراردادها
همایش ملی کار و تأمین با همکاری سازمان تامین اجتماعی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در 7 خرداد ماه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این همایش می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند و یا از طریق  شماره‌های زیر با دبیرخانه این همایش تماس حاصل نمایند.
شماره‌های دبیرخانه:
77514176-021
77514177-021
77521055-021
22907306-021
22907308-021

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه قانون گستر

بدینوسیله به استحضار شما می رساند موسسه قانون گستر در راستای تحقق بخشیدن به اصل حمایت از کارفرمایان با تلفیق توانمندی ها و بهره مندی از تخصص و تجارب وکلای باسابقه دادگستری کشور، کارشناسان ارشد و مدیران اسبق وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی کشور کلیه خدمات حقوقی مورد نیاز شما را در قالب یک مجموعه به شرح ذیل ارائه می نماید:

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط های:

| آغاز همایش ملی کار و تأمین | پایان همایش ملی کار و تأمین