اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659705491

یک هاست عالی بخرید

پاسخ گویی به سوالات کاربران در کمتر از 5 دقیقه

کد: 1395040659705491

http://j.mp/28ZCAXE

، شاهین شهر , (اخبار رسمی): شرکت های حرفه ای دنیا در کنار ارائه خدمات حرفه ای به کاربران خودشان در پی خلق تجربه لذت بخش هستند. میزبان فا با شعار خرید هاست مطمئن و با تیم حرفه‌ای چند سالی است که کار خود را آغاز کرده است.

میزبان مطمئن ایده های آنلاین

خدمات‌ «هاست» میزبان فا بر روی سرورهای قدرتمند و با فن آوری ابری  قرار دارد و در 24 ساعت شبانه روز توسط کارشناسان حرفه‌ای مدیریت می‌شود.

در میزبان فا اولویت ما امنیت سایت و پایداری سیستم است. زمانی که مشکلی برای یک کاربر ایجاد می‌شود کل تیم برای رفع این مشکل وقت می‌گذارند. در میزبان فا پاسخ گویی به سؤالات کاربران اولویت اول است و اگر سؤالی بپرسید در کمتر از 5 دقیقه پاسخ آن را دریافت می‌کنید.

اما نکته مهم در میزبان فا ارائه دامنه ملی رایگان همراه ثبت سفارش، نصب رایگان CMS مورد نیاز بر روی‌ هاست لینوکس، و از همه مهم‌ تر قلب‌ های حرفه‌ای به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.شما تنها یک‌ هاست نمی‌خرید بلکه یک پشتیبان قوی ، یک قالب حرفه‌ای و یک سایت دارید.

اما خدمات میزبان فا فقط به این محدود نمی شود. شما علاوه بر دریافت خدمات گفته شده به سیستم آموزشی حرفه‌ای میزبان فا دسترسی دارید. شما می توانید مرکز آموزش میزبان فا را همین الان مشاهده و از مقالات علمی میزبان فا استفاده کنید. شما فقط یک‌هاست نمی‌خرید بلکه یک تجارت کامل می‌خرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

میزبان فا

میزبان فا ارائه دهنده سرویس های هاست و دامنه و میزبانی وب می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]