اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040860245493

پایگاهی برای رزرو آنلاین مراکز و رویداد های فرهنگی و هنری

سایت پلاتو فعالیت خود را آغاز کرد

کد: 1395040860245493

http://j.mp/294G2Ay

، تهران , (اخبار رسمی): سایت پلاتو به عنوان یک استارتاپ جدید که درزمینه رزرو آنلاین مراکز و رویدادهای فرهنگی و هنری فعالیت می کند، فعالیت خود را آغاز کرد.

صفحه ی اول سایت پلاتو

 این وب سایتPelato.ir  قرار است پایگاه رزرو مراکز و رویداد های فرهنگی و هنری کشور باشد. واژه پلاتو به مکانی گفته می شود که گروه های نمایشی در آن مکان تمرینات خود را انجام می دهند تا به آمادگی های لازم برای اجرای عمومی نمایش برسند.
به گفته مهرداد یاری مدیر این وب سایت، ایده اولیه این استارتاپ از  آن جا شکل گرفت که برای اجاره پلاتو باید با چندین پلاتودار تماس می گرفتیم تا مکانی مناسب از لحاظ دسترسی، متراژ و قیمت پیدا می شد و این موضوع بسیار وقت گیر بود به همین دلیل برای آسان تر کردن این پروسه تصمیم گرفتیم که همراه چند تن از دوستان سایتی طراحی کنیم که هنرمندان بتوانند سریع تر به مکان مورد نظر خودشان برسند. در مرحله اجرا؛ ایده گسترش پیدا کرد و به این نتیجه رسیدیم که هر مکانِ فرهنگی و هنری که می توان اجاره داد را در این سایت داشته باشیم، مانند:استودیو های صدا،استودیو فیلم سازی و استودیو های عکاسی و پلاتو ها که همه این ها به نوعی محل شکل گیری آثار هنری محسوب می شوند.
در حال حاضر با چندین پلاتو و استودیوی استاندارد قرار داد بسته ایم و هنرمندان می توانند به راحتی از طریق این وب سایت زمان های مورد نظر شان را رزرو و هزینه را نیز بعضا با تخفیف و به صورت آنلاین پرداخت کنند. بخشی از رویداد های فرهنگی و هنری در حال اجرا هم در سایت قرار گرفته اند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پلاتو

پلاتو پایگاه رزرو مراکز و رویدادهاى فرهنگی و هنری

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها