اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462175368

اطلاعیه بانک پارسیان

22 هزار میلیارد ریال به سپرده گذاران ثامن الحجج پرداخت شد

کد: 1395041462175368

http://j.mp/29aEAbW

، تهران , (اخبار رسمی): بانک پارسیان حسب تاکید رییس کل بانک مرکزی و مراجع قانونى ذی صلاح و همراهى قوه قضائیه، در راستای ساماندهی هر چه بهتر امور مشتریان موسسات اعتباری غیرمجاز گام برداشته است.

شعب بانک پارسیان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان به منظور رفاه مشتریان و خدمت رسانی هر چه بیشتر به اقتصاد میهن اسلامى، تاکنون بدون هرگونه انتفاعی، حسب تصمیمات ابلاغ شده از سوى بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار، عاملیت پرداخت وجوه سپرده گذاران را به عنوان مسئولیتى بزرگ پذیرفته و تاکنون با موفقیت و سربلندى نسبت به پرداخت وجوه ایشان تا سقف مجموع 350 میلیون ریال به ازاى هر سپرده گذار، اقدام کرده است.

همانگونه که دادستان عمومی و انقلاب استان تهران در مصاحبه اخیر خود اظهار داشته اند، تاکنون بالغ بر 22 هزار میلیارد ریال به ذینفعان تعاونى یاد شده، پرداخت و یک میلیون و 350هزار حساب آن تعاونى نیز با موفقیت تعیین تکلیف شده است که در حدود 90 درصد از کل حساب هاى آن تعاونى است.

همچنین، تعیین تکلیف کمتر از یکصد وپنجاه هزار حساب باقی مانده نیز در دستور کار بانک مرکزی ج.ا.ا قرار دارد و بنابر اظهارات ریاست محترم قوه قضائیه، با این اقدامات، از ورود 800 هزار پرونده به دستگاه قضایی جلوگیری شده است.

با توجه به اینکه پرداخت مبالغ سپرده های بالاتر، نیازمند تأمین وجوه از طریق تعیین تکلیف اموال و دارائیهایی آن تعاونی، از طریق دستگاه های ذیربط و تدوین راهکارهای مناسب برای بازپرداخت وجوه سپرده گذاران به شمار می رود؛ اعلام می کند؛ بانک پارسیان دخالتی در فرآیند تصمیم گیری در رابطه با تعیین و زمانبندی پرداخت اصل و یا سود سپرده ها، تملک و فروش دارائیها و اموال تعاونى اعتبار ثامن الحجج ندارد.

در ضمن تداوم عاملیت این بانک منوط به تصمیم گیری، تدوین و ابلاغ شیوه نامه جدید از طرف مقامات ذی صلاح است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه