اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050772335386

مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد

کاهش زمان رسیدگی به پرونده های بیمه ای

کد: 1395050772335386

https://goo.gl/Vah4Tt

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بیمه ایران گفت: تسویه خسارت بیمه گذاران از مهم ترین وحساس ترین مراحل یک قرارداد بیمه به شمارمی رود و باید درکوتاه ترین زمان ممکن، پرونده ها مورد رسیدگی قرارگیرد.

کارشناس بیمه

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه ایران، پورکیانی در بازدید از شعبه ممتاز غرب ، مراحل پذیرش و صدور، کارشناسی و پرداخت خسارت به بیمه گذاران دراین شعبه را ارزیابی وبا کارشناسان، کارکنان، نمایندگان ومراجعان دراین ارتباط گفت وگو کرد.

رییس هیات مدیره بیمه ایران با تاکید براهمیت و ضرورت خدمت رسانی مطلوب به مشتریان این مجموعه گفت: مشتریان ولی نعمت ما هستند و تکریم ارباب رجوع درمجموعه باید به نحومطلوب انجام شود.

وی با اشاره به اینکه موضوع تکریم ارباب رجوع با بازاریابی و خدمات پس از فروش ارتباط مستقیم دارد، اظهارداشت: کیفیت عملکرد این واحدها می تواند تاثیربسزایی بر وفاداری وماندگاری بیمه گذاران در مجموعه داشته وآنان را به بیمه گذاران دائمی شرکت تبدیل کند.

مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به اینکه مراجعان این مجموعه بایستی بالاترین رضایتمندی در میان دستگاه های اجرایی را از این مجموعه داشته باشند،عنوان کرد: روند صدور بیمه نامه وپرداخت خسارت دربیمه ایران باید تسهیل شود و سرعت بالاتری به خودگیرد ، هرچند درحال حاضر میزان رضایتمندی از عملکرد بیمه ایران دربین دستگاه های اجرایی کشور رتبه مطلوبی دارد اما برای رسیدن به بهترین حالت باید بیشتر تلاش کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه