اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951006208050039

استقبال از ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

روزانه 1.65 عنوان بازی رایانه‌ای ثبت می شود

کد: 13951006208050039

https://goo.gl/cgPDMs

، تهران , (اخبار رسمی): در حالی که کمتر از 10 روز تا پایان مهلت ارسال آثار ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران باقی‌مانده است، در این مدت روزانه 1.65 عنوان بازی ثبت شده است.

روزانه 1.65 عنوان بازی رایانه‌ای ثبت می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بنیاد بازی های رایانه ای ، تا به حال 33 اثر در سایت جشنواره ثبت شده و این یعنی روزانه یک یا دو بازی جدید برای جشنواره ارسال شده است. این در حالی است که به دلیل حضوری بودن ثبت‌نام و ارسال آثار در سال‌های گذشته، معمولا این روند در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار شدت می‌گرفت و شرکت‌کنندگان تا حدودی با مشکلات روبه‌رو می‌شدند.

بنا بر اعلام مسوولان با استفاده از سیستم ثبت‌نام کاملا الکترونیکی، این روند به خوبی در حال طی شدن است و از سوی دیگر این ثبت نام اینترنتی باعث شده تا بازی‌سازان شهرستانی نیز بتوانند به سادگی اثرهای خود را ارسال کنند.

باتوجه به این‌که انتظار می‌رود تعداد آثار ارسالی در روزهای پایانی صعودی باشد، انتظار می‌رود امسال رکورد تعداد اثر دریافتی در جشنواره شکسته شود.

مهلت ارسال آثار برای ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران تا 15 دی ماه تعیین شده است و برترین بازی‌های ایرانی طی مراسمی در پنج اسفند ماه معرفی خواهند شد.

ثبت بازی در جشنواره از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tehrangamefestival.ir امکان‌پذیر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای موسسه‌ای فرهنگی، هنری، غیرانتفاعی، غیردولتی و ایرانی برای برنامه‌ریزی و حمایت از فعالیت‌های مرتبط در تمامی زمینه‌های فرهنگی، هنری و فنی صنعت بازی‌های ویدئویی و رایانه‌ای، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]