اطلاعات تماس
  • 031910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203137316919386
در دسترس نیست

انواع لامپ کم مصرف - بازرگانی هدایت گستر

کد: 140203137316919386

، (اخبار رسمی): لامپ های کم مصرف در دو نوع لامپ کم مصرف فلورسنت فشرده و لامپ کم مصرف با تکنولوژی ال ای دی، به بازار عرضه شده و در بازار وجود دارند.

انواع لامپ کم مصرف - بازرگانی هدایت گستر
انواع لامپ کم مصرف - بازرگانی هدایت گستر

 لامپ های کم مصرف در دو نوع لامپ کم مصرف فلورسنت فشرده و لامپ کم مصرف با تکنولوژی ال ای دی، به بازار عرضه شده و در بازار وجود دارند. البته باید خدمت تان عرض کنیم که همین دو نوع نیز، انواع خاصی از خودشان را در شکل و طراحی کلی لامپ دارند که می توانیم به لامپ کم مصرف پیچی، حبابی، طرح گل و ... نیز اشاره نماییم. در بین این دو نوع از لامپ های کم مصرف، لامپ های ال ای دی کم مصرف، یکی از پرطرفدارترین انواع لامپ ها معرفی می شود که کاربردهای بسیار زیاد دارد.

در نهایت حالا که با ابعاد مختلف انواع لامپ های کم مصرف آشنا شدیم، لازم است بدانید که در هنگام خرید انواع لامپ کم مصرف باید به چه نکاتی دقت نماییم. مواردی همچون توجه به توان مورد نیاز، توجه به شار نوری مورد نیاز، توجه به شکل ظاهری، توجه به دمای رنگ مورد نیاز، توجه به کیفیت و گارانتی داشتن لامپ، مواردی هستند که باید در حین خرید انواع لامپ کم مصرف به آن ها دقت شود. مهم ترین چیزی که در مورد استفاده از انواع لامپ کم مصرف باید به آن دقت شود، جلوگیری از شکستن این لامپ هاست چرا که جیوه موجود در ساختار این لامپ ها، ممکن است برای انسان و محیط زیست او بسیار خطر آفرین تلقی شود. همچنین استفاده از این لامپ ها در فواصل کمتر از  سانتی متری افراد، ممنوعیت جدی دارد. 

لامپ کم مصرف بزرگ به چه لامپی گفته می شود؟
بسیاری از لامپ ها انرژی زیادی مصرف می کنند و بعد از مدت زمان کوتاهی دیگر قابل استفاده نیستند و باید آنها را تعویض کرد. اما لامپ های کم مصرف امروزه جایگاه ویژه ای در بین سایر لامپ ها پیدا کرده است و جایگزین لامپ های پر مصرف شده است. این نوع از لامپ ها انرژی و برق بسیار کمتری را به نسبت سایر لامپ ها مصرف می کنند و عمر طولانی تری دارند و دیگر نیاز نیست که شما عزیزان نگران سوختن و از کار افتادن این لامپ ها بعد از گذشت مدت زمان کمی باشید.

 لامپ های کم مصرف بزرگ روشنایی زیادی دارند و قادر هستند به تنهایی اماکنی با مساحت های بزرگ را روشن کنند‌. به همین دلیل در بسیاری از اداره ها، شرکت ها و مراکز تجاری و خرید از لامپ های کم مصرف بزرگ استفاده می کنند زیرا نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می شود، بلکه از لحاظ قیمت هم بسیار به صرفه و مناسب است. یکی دیگر از ویژگی های لامپ های کم مصرف این است که می توان زمان های طولانی از آن استفاده کرد. کیفیت و مناسب بودن قیمت لامپ کم مصرف بزرگ مهم ترین دلیل پر فروش بودن این لامپ ها در بازار هستند.

قیمت لامپ کم مصرف بزرگ 
لامپ ها یکی از مهم ترین و کاربردی ترین کشفیات انسان ها هستند که امروزه در راحتی زندگی ما نقش اساسی و ویژه ای دارند. لامپ ها از گذشته تا به امروزه تغییرات زیادی در جنس، اندازه، رنگ و کیفیت داشته اند. همانطور که در متن بالا به آن اشاره کرده ایم، لامپ ها تنوع بالایی دارند و ما در این محتوا قصد داریم درباره لامپ های کم مصرف بزرگ و ویژگی های آنها و به ویژه عوامل موثر بر قیمت لامپ کم مصرف بزرگ، اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان بگذاریم و درباره آن صحبت کنیم. 

لامپ کم مصرف بزرگ یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین نوع لامپ ها هستند که در بسیاری از مکان ها مانند خانه، اداره، کارخانه ها، مدارس، مراکز خرید و ... از آن استفاده می شود. لامپ های کم مصرف در اندازه های مختلفی تولید می شوند که ابعاد بزرگ آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مورد استقبال عموم مردم واقع شده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031910*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار