اطلاعات تماس
  • 031910*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207237633719386
در دسترس نیست

مزایای لامپ کم مصرف چیست؟

کد: 140207237633719386

، (اخبار رسمی): به لامپ های کم مصرف، لامپ فلورسنت فشرده نیز گفته می شود. این لامپ ها از خانواده لامپ های فلورسنت هستند که اتفاقاً در اکثر مکان های مسکونی و غیر مسکونی نیز کاربردهای خیلی زیادی دارند. لامپ کم مصرف، ابعاد کوچکی دارند و به دلیل همین ابعاد کوچک، انعطاف خیلی بالایی در کارکرد برای مصرف کننده خواهند داشت.

مزایای لامپ کم مصرف چیست؟
مزایای لامپ کم مصرف چیست؟

عمر مفید طولانی: این موضوع یکی از مهم ترین مزیت هایی است که درباره انواع لامپ کم مصرف بیان می شود. در واقع این موضوع، یکی از مواردی است که هر لامپی باید از آن برخوردار باشد. چرا که همان طور که می دانید، لامپ محصول بسیار حساسی است و برخورداری از عمر مفید طولانی، یک موضوع بسیار مهم و حیاتی تلقی خواهد شد.
کاهش هزینه های برق: همان طور که می دانید لامپ ها یک عامل مصرف کننده و در ارتباط با برق هستند که یکی از مهم ترین تاثیراتی که علاوه بر هزینه خود بر زندگی افراد می گذارند، هزینه های نهایی مصرف برق است. در این باره مزیت لامپ های کم مصرف این است که مصرف برق به شدت پایینی دارند و همین موضوع می تواند هزینه های قبض برق هر ماه شما را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.
کاهش آلودگی های مربوط به تولید برق در نیروگاه ها: سومین مزیتی که می توانیم برای انواع لامپ های کم مصرف بیان کنیم نیز شامل این مورد خواهد شد.
کاهش گرمای محیط: گرمای محیط نه تنها می تواند در فصول گرم سال برای مصرف کننده آزار دهنده باشد بلکه این شرایط را نیز دارد که عمر خود لامپ را نیز کاهش دهد. از این لامپ های کم مصرف از گرمای بسیار بالایی برخوردار نیستند و اصلا همین موضوع باعث می شود تا عمر طولانی نیز داشته باشند. 


خرید عمده لامپ کم مصرف از هدایت گستر
لامپ های کم مصرف انواع مختلفی دارند که هر کدام از این انواع نیز قیمت خاص خودشان را خواهند داشت. با این حال، طبیعی است که قیمت لامپ کم مصرف به نسبت قیمت لامپ های رشته ای کمی بالاتر حساب شود و این موضوع طبیعتاً به دلیل امکاناتی است که این لامپ ها در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. اما این انتهای کار قیمت لامپ های کم مصرف نیست و عوامل مختلف دیگری همچون برند سازنده، شرکت سازنده، توان مصرفی، اندازه، بسته بندی و ... مواردی هستند که می توانند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت یک لامپ کم مصرف تاثیر بگذارند. 

لامپ ها کم مصرف، در حال حاضر و در بازار امروزی طرفداران خاص خودشان را دارند. به دلیل یک سری محدودیت هایی که این مدل لامپ ها یعنی لامپ های کم مصرف ایجاد می کنند، موارد مصرف آن ها تا حد قابل توجهی کمتر شده است. با این حال، خرید عمده لامپ کم مصرف، همچنان یکی از راه هایی است که می تواند مقرون به صرفه ترین راه تامین انواع لامپ کم مصرف تعریف شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031910*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید