کد: 140302237914223835
در دسترس نیست

سایز های پرطرفدار سرامیک کف

آشنایی با سایز های پرطرفدار سرامیک کف

کد: 140302237914223835

، گرگان , (اخبار رسمی): انتخاب کاشی های کف مناسب مهم تر از آن چیزی است که مردم اغلب فکر می کنند. اما کاشی های کف تا حد زیادی ظاهر خانه شما را تعیین می کنند.

آشنایی با سایز های پرطرفدار سرامیک کف
آشنایی با سایز های پرطرفدار سرامیک کف

در سوپرسرام ما انواع کاشی های کف را ارائه می دهیم. یکی از محبوب ترین انواعی که ما داریم کاشی های سرامیکی کف هستند .

انتخاب کاشی های کف مناسب مهم تر از آن چیزی است که مردم اغلب فکر می کنند. اما کاشی های کف تا حد زیادی ظاهر خانه شما را تعیین می کنند. طیف گسترده ای از کاشی های کف در سایت سوپرسرام با دقت زیادی بر اساس آخرین روند و پیشرفت در صنعت کاشی گردآوری شده است. در سوپرسرام کاشی کفی را که سال ها آرزویش را داشتید، با قیمتی رقابتی خواهید یافت. آیا می خواهید تمام کاشی های کف ما را کشف کنید؟ سپس نگاهی سریع به طیف گسترده ما بیندازید!

کاشی های کف، و به خصوص کاشی های کف بزرگ در سایز 100*100، در اتاق نشیمن شما بیش از همیشه محبوب هستند. آنها اتاق را بزرگتر می کنند و در رنگ ها و سبک های مختلف موجود هستند. از آنجایی که شما زمان زیادی را در اتاق نشیمن خود می گذرانید، بسیار مفید است که کاشی های کف به راحتی نگهداری شوند. همچنین می توانید سال ها از یک کفپوش زیبا به دلیل کیفیت بالای آن لذت ببرید.

وقتی می گوییم طیف وسیعی از کاشی های کف ما همه کاره است، منظورمان این است. ما می دانیم که هر خانه متفاوت است و سبک مشتریان ما می تواند بسیار متفاوت باشد. به همین دلیل است که ما طیف گسترده ای از کاشی های کف را انتخاب کرده ایم. کاشی های کف ما یک چیز مشترک دارند: کاشی هایی با بهترین کیفیت با قیمت های رقابتی! دوست دارید چه نوع کاشی کف در خانه خود نصب کنید؟

انواع کاشی کف

در سوپرسرام ما انواع کاشی های کف را ارائه می دهیم. یکی از محبوب ترین انواعی که ما داریم کاشی های سرامیکی کف هستند . در این دسته نیز انواع رنگ ها و اندازه های مختلف را دارید. به این ترتیب می توانید دقیقاً طبقه ای را که با سبک خانه شما مطابقت دارد کنار هم قرار دهید. به عنوان مثال، شما می توانید یک کاشی سرامیکی کف را بچینید که از چوب واقعی قابل تشخیص نیست. این کاشی سرامیکی با ظاهر چوبی فضایی واقعی به فضای داخلی شما می بخشد. این کاشی ها کمی شبیه پارکت سرامیکی ما هستند . این در واقع یک کف چوبی است که از سرامیک ساخته شده است. این یک کفپوش بدون نیاز به تعمیر و نگهداری را تضمین می کند، برخلاف کفپوش های چوبی واقعی.

آیا ظاهر طبیعی در خانه خود را ترجیح می دهید؟ سپس کاشی های کف سنگی طبیعی را انتخاب کنید . این کاشی های کف سنگی طبیعی جلوه ای گرم و روستایی در خانه شما ایجاد می کند. این کاشی ها برای یک فضای داخلی مدرن و شیک نیز عالی هستند. آیا واقعاً چیزی متفاوت از حالت عادی می خواهید؟ سپس کاشی های کف پرتغالی ما برای شما مناسب است. می توانید از این کاشی ها به عنوان یک دیوار برجسته یا مثلا در آشپزخانه خود استفاده کنید. مجموعه ما شامل تعداد زیادی رنگ و نقوش مختلف است. کدامیک را از همه بیشتر دوست دارید

کاشی کف در اندازه های مختلف

 سپس از نمایشگاه ما دیدن کنید یا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما خوشحال می شوند به شما کمک کنند. چه اندازه هایی را می توانید انتخاب کنید؟ کاشی های کف ما را می توان در هر اندازه ای، از قالب های محبوب 60x60 سانتی متر ، 80x80 سانتی متر و 100x100 سانتی متر تا کاشی های کف سفارشی عرضه کرد.برای خرید سرامیک کف در سایز 80*80 به لینک زیر مراجعه کنید.

https://soperceram.ir/product-category/ceramic/%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%da%a9-8080/

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

soperceram

کاشی و سرامیک سوپرسرام با سالها تجربه در زمینه خرید، فروش و اجرای کاشی و سرامیک در پروژه های مختلف توانسته رضایت کاربران را جلب کند. در وب سایت سوپرسرام می توانید انواع کاشی و سرامیک با برندهای مختلف را در طرح ها و رنگ های مختلف بیابید. هدف مجموعه سوپرسرام این است که به مشتریان امکان انتخاب آسان را بدهد.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان