کد: 140302237914323835
در دسترس نیست

کاشی و سرامیک با کیفیت و جذاب.

کاشی و سرامیک با کیفیت و جذاب. با قیمت مناسب!

کد: 140302237914323835

، گرگان , (اخبار رسمی): امروزه کاشی‌های سرامیکی جایگزینی برابر برای کاشی‌های سنگ طبیعی یا کاشی‌های بتنی هستند. کاشی و سرامیک از محصولات طبیعی تشکیل شده است که پخته می شوند. آنها به عنوان پوشش سرامیک کف هم در داخل و هم در فضای باز استفاده می شوند. خواص منحصر به فرد آنها باعث می شود در برابر باد و آب و هوا مقاوم باشند.

کاشی و سرامیک با کیفیت و جذاب. با قیمت مناسب!
کاشی و سرامیک با کیفیت و جذاب. با قیمت مناسب!

امروزه کاشی‌های سرامیکی جایگزینی برابر (و شاید بهتر) برای کاشی‌های سنگ طبیعی یا کاشی‌های بتنی هستند. کاشی و سرامیک از محصولات طبیعی تشکیل شده است که پخته می شوند.

ما در سایت سوپرسرام طیف گسترده ای از کاشی های سرامیکی (کامل) را در همه سبک ها، اندازه ها و ضخامت ها ارائه می دهیم. در سال های اخیر، کاشی و سرامیک را می توان با دقت بسیار زیادی تولید کرد و انحرافات تقریباً وجود ندارد. این واقعیت که کاشی‌های سرامیکی به‌طور یکسان ساخته شده‌اند، نصب آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. از نظر طراحی نیز همه چیز امکان پذیر است، تقلیدهای تقریباً کاملی برای بتن، سنگ طبیعی، چوب، ... وجود دارد.

کاشی و سرامیک: جوانب مثبت و منفی

امروزه کاشی‌های سرامیکی جایگزینی برابر (و شاید بهتر) برای کاشی‌های سنگ طبیعی یا کاشی‌های بتنی هستند. کاشی و سرامیک از محصولات طبیعی تشکیل شده است که پخته می شوند. آنها به عنوان پوشش سرامیک کف هم در داخل و هم در فضای باز استفاده می شوند. خواص منحصر به فرد آنها باعث می شود در برابر باد و آب و هوا مقاوم باشند. برای خرید سرامیک کف 80*80 به لینک زیر مراجعه کنید.

https://soperceram.ir/product-category/ceramic/%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c%da%a9-8080/

ما تمام مزایا و معایب کف سرامیکی را برای شما فهرست می کنیم:

مزایای کاشی و سرامیک

فرآیند پخت کاشی های سرامیکی (کامل) را بسیار سخت و محکم می کند. این سختی فوق العاده باعث می شود کاشی ها در برابر خراشیدگی و سایش مقاوم باشند . با وجود تولید صنعتی، کف‌های سرامیکی همچنان ظاهر طبیعی دارند. علاوه بر این، می‌توانید بین طیف متنوعی از کاشی‌ها برای نسبت قیمت به کیفیت جذاب انتخاب کنید . این همه چیز نیست، کاشی های سرامیکی نیز عبارتند از:

مقاوم: مقاوم در برابر خراش و لکه

بادوام: مقاوم در برابر باد و آب و هوا

کاشی های سرامیکی به راحتی نگهداری می شوند

نصب آسان برای Do-It-Yourselfer

علاوه بر این، کاشی های سرامیکی نیز رنگ ثابتی دارند

معایب کاشی و سرامیک کف

استفاده از محصولات پاک کننده خاصی برای تمیز کردن کاشی های سرامیکی کف توصیه نمی شود. آنها یک لایه چرب روی کاشی های شما باقی می گذارند و تمیز کردن آنها را در دراز مدت غیرممکن می کند. به عنوان مثال، یک ماده تمیز کننده خنثی امکان پذیر است، اما پس از تمیز کردن، باید کاشی های سرامیکی را بشویید و با آب تمیز پاک کنید. الان خیلی دیر شده؟ نگران نباشید، حتی پس از سال ها استفاده نادرست، همچنان می توانید این لایه را با یک پاک کننده عمیق پاک کنید.

انواع کاشی و سرامیک

در سوپرسرام می توانید انواع کاشی و سرامیک کف و دیوار، پارکت سرامیکی، کاشی معرق و همچنین تخته تایل را پیدا کنید. کاشی های ما در اندازه های مختلف از کاشی های دیواری 7.5 در 15 سانتی متر تا دال های بیش از 2 متر موجود است. ما همچنین تعدادی لوازم جانبی مانند چسب سرامیک و کلیپس و گوه و غیره را ارائه می دهیم.

کف سرامیک برای داخل و خارج از منزل

ما مدت هاست که از کفپوش های سرامیکی در خانه بهره مند شده ایم، اما امروزه امکان قرار دادن آن ها در بیرون نیز وجود دارد. کاشی ها کف پذیرایی ما تقریباً 2 سانتی متر ضخامت دارند، بنابراین می توان از آنها در باغ خود نیز استفاده کرد. برای پیروی کامل از روندها، همان کاشی و سرامیک را برای داخل و خارج از منزل انتخاب کنید تا یک اتاق واقعی در فضای باز ایجاد کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

soperceram

کاشی و سرامیک سوپرسرام با سالها تجربه در زمینه خرید، فروش و اجرای کاشی و سرامیک در پروژه های مختلف توانسته رضایت کاربران را جلب کند. در وب سایت سوپرسرام می توانید انواع کاشی و سرامیک با برندهای مختلف را در طرح ها و رنگ های مختلف بیابید. هدف مجموعه سوپرسرام این است که به مشتریان امکان انتخاب آسان را بدهد.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان