کد: 140302237914523835
در دسترس نیست

نکاتی که هنگام خرید سرامیک باید رعایت شود

نکاتی که هنگام خرید سرامیک باید رعایت شود

کد: 140302237914523835

، گرگان , (اخبار رسمی): هنگام انتخاب انواع کاشی های کف، یکی از مهمترین ویژگی ها مقاومت در برابر سایش آنها (مقیاس PEI) است. استحکام لعاب کاشی و توانایی مقاومت در برابر خراش را در نظر می گیرد

نکاتی که هنگام خرید سرامیک باید رعایت شود.
نکاتی که هنگام خرید سرامیک باید رعایت شود

هنگام انتخاب انواع کاشی های کف، یکی از مهمترین ویژگی ها مقاومت در برابر سایش آنها (مقیاس PEI) است. استحکام لعاب کاشی و توانایی مقاومت در برابر خراش را در نظر می گیرد

هنگام انتخاب انواع کاشی های کف، یکی از مهمترین ویژگی ها مقاومت در برابر سایش آنها (مقیاس PEI) است. استحکام لعاب کاشی و توانایی مقاومت در برابر خراش را در نظر می گیرد. با کمک این ترازو می توان محصولی را انتخاب کرد که با شرایط اتاق نشیمن مطابقت داشته باشد. مقیاس از یک تا پنج است، با در نظر گرفتن اینکه کاشی های کلاس I برای دیوار مناسب هستند و کاشی های کلاس IV قوی هستند، مناسب همه جا (حتی در فضاهای عمومی). در اتاق نشیمن، نصب کاشی از کلاس سوم توصیه می شود.

همچنین به تخلخل کاشی ها توجه کنید. این امر میزان جذب رطوبت آنها را تعیین می کند . به طور کلی هر چه میزان جذب آب کمتر باشد، تراکم کاشی و سرامیک بیشتر و محصول بهتری می شود (البته در برخی اتاق ها بهتر است کاشی هایی با جذب بالا نصب شود). در اتاق نشیمن، کاشی‌های سرامیکی لازم نیست مانند حمام، در برابر رطوبت مقاوم باشند.برای خرید سرامیک با کیفیت از کارخانه ایفاسرام خرید کنید برای دیدن محصولات ایفاسرام به لینک زیر مراجعه کنید.

https://soperceram.ir/product-category/factories/eefaceram-tile/

مقاومت در برابر لغزش کاشی ها شاید مهمترین ویژگی از همه خواص باشد. اگر کودکان یا افراد مسن در خانه هستند، نصب کاشی کف غیر لغزنده بسیار مهم است. از نام R (R9، R10، R11، R12، R13) برای تعیین مقاومت در برابر لغزش استفاده می شود. گروه مقاومت در برابر لغزش میزان زبری تخته را تعیین می کند. هر چه گروه بزرگتر باشد، کاشی خشن تر است.

البته نصب کاشی و سرامیک نباید محدود به کف باشد. همچنین می توانید با نصب کاشی های سرامیکی، مثلاً روی دیوار، جلوه ای منحصر به فرد به اتاق نشیمن بدهید. برای دیدن سرامیک های دیوار به سایت سوپرسرام مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

soperceram

کاشی و سرامیک سوپرسرام با سالها تجربه در زمینه خرید، فروش و اجرای کاشی و سرامیک در پروژه های مختلف توانسته رضایت کاربران را جلب کند. در وب سایت سوپرسرام می توانید انواع کاشی و سرامیک با برندهای مختلف را در طرح ها و رنگ های مختلف بیابید. هدف مجموعه سوپرسرام این است که به مشتریان امکان انتخاب آسان را بدهد.

منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان