اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394100251184877

ابزاری برای ارتباط با مردم

اپلیکیشن موبایل انتخابات مجلس راه‌اندازی شد

کد: 1394100251184877

http://j.mp/1O9mI2H

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها با نزدیک شدن به اسفندماه تنور انتخابات داغ و داغ‌تر می‌شود. یکی از دغدغه‌های مردم در انتخابات شناسایی افراد شایسته و انتخاب مناسب است. ستادهای انتخاباتی نامزدها می‌توانند از جدیدترین ابزارهای ارتباط با مردم استفاده کنند که اپلیکیشن‌های موبایل یکی از بهترین رسانه‌ها برای ارتباط مستقیم با مردم و اطلاع‌رسانی با کمترین هزینه است.

سفارش اپلیکیشن اندروید اختصاصی برای نامزد مجلس

با استفاده از اپلیکیشن موبایل اختصاصی، هرکس می‌تواند اخبار و اطلاعات کاندیدای مورد نظرش را سریع و بدون واسطه دریافت کند. این اپلیکیشن می‌تواند از طریق اپ‌استورها، سایت‌ها و در محل ستاد انتخابات و یا محل همایش‌ها و کنفرانس‌ها با دستگاه وایرلس توزیع شود

«همسانه» یک اپلیکیشن اختصاصی طراحی کرده است که با استفاده از آن نامزدهای انتخاباتی می‌توانند با مردم ارتباط بهتری برقرار کنند.

برخی امکانات اپلیکیشن اندروید و iOS برای انتخابات مجلس عبارتند از:

  • ارسال آخرین اخبار و پیام‌ها با نوتیفیکیشن
  • بیوگرافی و برنامه نامزد انتخابات
  • امکان ارتباط مردمی
  • گالری عکس و فیلم
  • امکان نظرسنجی بین مردم

با استفاده از اپلیکیشن موبایل اختصاصی، هرکس می‌تواند اخبار و اطلاعات کاندیدای مورد نظرش را سریع و بدون واسطه دریافت کند. این اپلیکیشن می‌تواند از طریق اپ‌استورها، سایت‌ها و در محل ستاد انتخابات و یا محل همایش‌ها و کنفرانس‌ها با دستگاه وایرلس توزیع شود.

 

سفارش اپلیکیشن انتخابات به صورت اختصاصی

با توجه به زمان کم باقیمانده برای تبلیغات انتخابات مجلس، شرکت همسانه زیرساخت‌های لازم برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اختصاصی انتخابات برای هر نامزد را آماده کرده است که می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن نرم‌افزار اندروید و iOS انتخابات را ارائه کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای ارتباط با شرکت همسانه و سفارش اپلیکیشن انتخابات اختصاصی برای نامزد خود با شماره 88844050 تماس بگیرند و یا به وب‌سایت hamsane.com مراجعه کنند.

 

دستگاه تبلیغات وایرلس برای ستاد انتخاباتی، همایش‌ها و مساجد

به منظور ارائه اپلیکیشن کاندیدای انتخاباتی و ارسال فیلم، عکس و مطالب مورد نظر به مردم می‌توان از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه مشابه دستگاه‌های بلوتوث صنعتی است با این تفاوت که با تکنولوژی وایرلس کار می‌کند. برای استفاده از این دستگاه نیازی به کامپیوتر و اینترنت نیست و تنها نیاز به یک پریز برق دارد!

این دستگاه یک شبکه وایرلس آفلاین ایجاد می‌کند که مردم به آسانی به آن متصل می‌شوند و محتوا و تبلیغات نامزد انتخابات را دریافت می‌کنند.  

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک http://hamsane.com/p9GsO مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

همسانه

ما در همسانه به صورت تخصصی روی راهکارهای مبتنی بر موبایل متمرکزیم و تلاش می کنیم از آخرین تکنولوژی ها و متد های برای طراحی و ساخت اپلیکیشن های موبایل و خدمات مکمل استفاده کنیم. اگر فکر می کنید از ظرفیت موبایل می توانید برای توسعه ی کار خود استفاده کنید با ما تماس بگیرید. ما در یک یا چند جلسه موضوع کاری شما را تحلیل می کنیم و بهترین راهکار را پیشنهاد می دهیم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]