اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394110252004890

حمایت فروشگاه اینترنتی کوله‌پشتی از هنرمندان ایرانی

کد: 1394110252004890

http://j.mp/1otWxdm

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه اینترنتی کوله‌پشتی با هدف فروش انواع کیف و کوله‌پشتی دست‌دوز هنرمندان ایرانی، پا به عرصه تجارت الکترونیک گذاشت و در بدو تاسیس با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن سعی در افزایش اطمینان کاربران به خرید اینترنتی داشت. گام دوم، دریافت نماد دائم از سوی ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که امید دارد با تبلیغات موثر، هنرمندان ایرانی را شناسایی و کالای آنان را برای معرفی به کاربران داخل کشور و در آینده‌ای نزدیک به خارج از کشور عرضه کند.

حمایت از هنرمندان ایرانی با فروشگاه اینترنتی کوله پشتی

فروشگاه اینترنتی کوله پشتی با تکیه بر بازاریابی به صورت اینترنتی در تلاش است با پایین آوردن هزینه‌ها و ارائه خدماتی متناسب با نیاز جامعه، از هنرمندان و برندهای ایرانی در زمینه انواع کیف و کوله‌پشتی حمایت کرده و کالای باکیفیت آنها را به بازار ایران و در آینده‌ای نزدیک به خارج از کشور معرفی کند

به گزارش روابط عمومی فروشگاه اینترنتی کوله‌پشتی، هدف از تاسیس یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کیف و کوله‌پشتی به عنوان یک مرجع اصلی، در مرحله اول حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و توجه به نیازهای آنهاست. این مهم با کمک هنرمندان ایرانی و صاحبان کسب‌وکار‌های ایرانی که بر نیاز عموم جامعه اشراف دارند محقق می‌شود. به همین دلیل این فروشگاه با تکیه بر بازاریابی به صورت اینترنتی و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی در تلاش است با پایین آوردن هزینه‌ها و ارائه خدماتی متناسب با نیاز جامعه، از هنرمندان و برند‌های ایرانی در زمینه انواع کیف و کوله‌پشتی حمایت کرده و کالای باکیفیت آنها را به بازار ایران معرفی کند.

امین هاشمی، مدیر فروشگاه اینترنتی کوله‌پشتی در مورد این فروشگاه افزود: «فروشگاه اینترنتی کوله پشتی در تیر ماه سال 1393 با هدف فروش انواع کیف و کوله‌پشتی دست‌دوز هنرمندان ایرانی، پای به عرصه تجارت الکترونیک گذاشت. فروشگاه در بدو تاسیس با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت سعی در افزایش اطمینان کاربران به خرید اینتنرتی داشت و همچنان نیز از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. گام دوم برای جلب اطمینان کاربران، دریافت نماد دائم از سوی ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. این فروشگاه در حال حاضر به معرفی و فروش انواع کیف و کوله‌پشتی باکیفیت تولید داخل کشور می‌پردازد و امیدوار است با تبلیغات موثر و شناساندن فروشگاه به کاربران فضای مجازی، هنرمندان ایرانی را شناسایی و کالای آنها را برای معرفی به کاربران داخل کشور و در آینده‌ای نزدیک به خارج از کشور عرضه کند.»

وی همچنین افزود: هنرمندان و تولیدکنندگان انواع کیف و کوله‌پشتی می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فروشگاه کوله پشتی یا www.kooleposhti.net در قسمت تماس با ما، رزومه و اطلاعات کاری خود را برای فروش کالاهایشان در فروشگاه کوله‌پشتی ارسال کنند تا پس از بررسی کارشناسان، شرایط همکاری و فروش محقق شود.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی کوله پشتی

فروشگاه اینترنتی کوله پشتی، وب سایت فروش اینترنتی انواع کوله پشتی، کیف و لوازم التحریر

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | صنایع دستی