اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057645411

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر تاکید کرد:

گام های موثر در کاهش معوقات بانکی

کد: 1395033057645411

http://j.mp/1UHB2hY

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران دربازدید از شعب این بانک دراستان تهران برکاهش مطالبات معوق و نقش کارکنان دراین بخش تاکید کرد.

شعب بانک قرض الحسنه مهر

سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی وضعیت شعب از پنج شعبه مستقر در استان تهران بازدید و از نزدیک با کارکنان گفتگو کرد.

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران در جریان این بازدیدها وضعیت شعب از لحاظ آمار منابع جذب شده در سه ماهه سال جاری و مقایسه آن با سال 94، بررسی نسبت مصارف به منابع، میزان مطالبات سررسید شده و غیر جاری ارزیابی شد.

وی در این بازدید ها توجه به پتانسیل های موجود برای جذب منابع پایدار، شناسایی بازارهای جدید و تلاش برای بازاریابی مستمر را امری ضروری عنوان نمود.

دولتی همچنین در جهت کاهش مطالبات غیر جاری بانک، تلاش و همکاری تمامی کارکنان صف و ستاد را خواستار شد و وصول مطالبات بانک را به منزله افزایش منابع و توان اعطای تسهیلات قرض الحسنه به افراد نیازمند جامعه دانست.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تصریح در رعایت اصول بهداشت اعتباری در تشکیل پرونده های تسهیلاتی، بر تشخیص و صحت هویت، ارسال استعلامات متقاضیان و اخذ اعتبارسنجی به عنوان گامی موثر در جلوگیری از بروز معوقات بانکی تاکید کرد.

وی از تمام همکاران خواست تا با تکریم و رعایت اصول و مبانی مشتری مداری، تشکیل کمیته های بازاریابی و وصول مطالبات و همچنین با مطالعه دقیق بازارهای هدف، به جذب منابع جدید اهتمام ورزند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک قرض الحسنه مهر ایران

انک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه اولیه 15 هزار میلیارد ریال و با مشارکت بانکهای دولتی توسط ریاست محترم جمهوری وقت در مورخ 22/9/1386 افتتاح و با گسترش و توزیع موزون شعب خود در سراسر کشور آغاز به کار کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه