اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057665386

ازسوی روابط عمومی این شرکت

استعفای مدیرعامل بیمه ایران تکذیب شد

کد: 1395033057665386

http://j.mp/1UHGd1x

، تهران , (اخبار رسمی): در حالی که اخبار و شنیده ها از احتمال قریب الوقوع تغییر در راس هرم مدیریتی بیمه ایران خبر می دهد ، روابط عمومی بیمه ایران استعفای سید عباس حسبنی ، مدیر عامل شرکت بیمه دولتی ایران را تکذیب کرد.

حسینی مدیرعامل بیمه ایران

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه ایران در  روز های اخیر اخبار متعددی مبنی بر احتمال استعفای مدیر عامل بیمه ایران مطرح شد؛ اگر چه که پذیرش یا عدم پذیرش این استعفاء از سوی وزارت اقتصاد در هاله ای از ابهام قرار دارد.

گفتنی است؛ در حالی احتمال استعفای مدیرعامل بیمه ایران قوت گرفته است که حتی برخی گمانه زنی ها ازجایگرین های احتمالی وی نیز خبر می دهند؛ اما روابط عمومی بیمه ایران هر گونه احتمال برکناری یا استعفا را در راس هرم مدیریتی این شرکت تکذیب کرد.

بر اساس این گزارش نیز روابط عمومی بیمه ایران اعلام کرد: هیچ گونه استعفایی از سوی مدیر عامل این شرکت مطرح نبوده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه