اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033158265463

تسلیت استاندار اصفهان برای درگذشت استاد حوزه اقتصاد دانش بنیان

کد: 1395033158265463

http://j.mp/28LxJJM

، اصفهان , (اخبار رسمی): استاندار اصفهان در پیامی درگذشت دکتر سروش علیمرادی دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و از فعالان موثر در حوزه علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان را به خانواده ایشان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این پیام آمده است:

در ماه پرفضیلت رمضان و ایام مهمانی خدا، خبر در گذشت استاد وارسته مرحوم مغفور شادروان دکتر سروش علیمرادی دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان و از فعالان موثر در حوزه علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان موجب تاثر و تالم گردید.

بی شک تلاش‌های موثر ایشان و خدمات صادقانه او در توسعه علم و فناوری که نمونه‌ی بارز آن برگزاری دوازده دوره جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی است نشان‌دهنده نقش ماندگار این اندیشمند بی ادعا در گسترش شرکت‌های دانش بنیان است.

اینجانب ضایعه اندوهبار رحلت این استاد جهادگر عرصه علم و فناوری را به خانواده محترم آن فقید و بستگان و همکاران و تلاشگران این عرصه تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال رحمت واسعه الهی و علو درجات برای آن مرحوم و بازماندگان صبر و اجر آرزومندم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان یک سازمان مستقل با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است. این سازمان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در کشور، تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری مناسب برای توسعه فعالیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی دستاوردهای آن‌ها و جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش