اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040559285386

مدیرعامل بیمه ایران:

خسارت حادثه اتوبوس سربازان در اولین فرصت پرداخت می‌شود

کد: 1395040559285386

http://j.mp/28SEi9r

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد: خسارات مربوط به جان باختگان و هزینه های درمان آسیب دیدگان در اولین فرصت پرداخت خواهد شد..

خسارت حادثه اتوبوس سربازان در اولین فرصت پرداخت می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، محسن پورکیانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران در پیامی ضمن عرض تسلیت به خانوادهای خانباختگان حادثه اعلام کرد: بیمه ایران وظیفه خود می‌داند مطابق تکلیف و تعهدات قانونی و اخلاقی برای جبران اندکی از این ضایعه دردناک در کمترین زمان ممکن اقدام کند.

براین اساس ضمن عزیمت تیمی از مدیران ارشد بیمه ایران به محل حادثه ، خسارات مربوط به جان باختگان و هزینه های درمان آسیب دیدگان در اولین فرصت پرداخت خواهد شد.

همچنین جمعی از مدیران بیمه ایران به همراه امیر پور دستان فرماندهی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از مصدومین حادثه اتوبوس حامل سربازان پادگان 05 کرمان که در محور سیرجان به نی‌ریز بر اثر خواب آلودگی راننده در تاریخ 95/4/1 ساعت 01:20 دقیقه بامداد به دره سقوط کرده بود در بیمارستان شهید رجایی شیراز بازدید کردند.

در این بازدید مقرر شد بیمه ایران 50 درصد خسارت مصدومان و قربانیان حادثه را به محض ارائه مدارک اولیه حوزه انتظامی و کروکی افسر کاردان و اوراق پزشک قانونی تسویه کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه