اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950627128715386

توسط بیمه ایران پرداخت شد:

1/5میلیارد تومان خسارت دیه در یک حادثه

کد: 13950627128715386

https://goo.gl/UqQAqW

، تهران , (اخبار رسمی): بیمه ایران در استان لرستان، بیش از یک میلیارد و 526 میلیون تومان خسارت مالی و جانی (دیه ) در یک حادثه رانندگی پرداخت کرد.

تصادف

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بیمه ایران اردیبهشت ماه سال جاری یک دستگاه سواری پراید که نزد شرکت سهامی بیمه ایران دارای بیمه نامه شخص ثالث وحوادث راننده بود در کیلومتر 47محور خرم آباد-پل دخترتصادف و در این حادثه راننده پراید به همراه پنج نفر از اعضای خانواده اش فوت کرد . در پی وقوع این تصادف پرونده ای از سوی شرکت سهامی بیمه ایران درشعبه خرم آباد این شرکت تشکیل شد .

بر اساس این گزارش، پس از طی مراحل قانونی این پرونده ، بابت خسارت مالی وارده  از سوی سواری پراید بیمه شده این مجموعه به اتومبیل مقابل ، معادل 6 میلیون و 330 هزار تومان خسارت تعیین وبه زیان دیده پرداخت شد.

این گزارش می افزاید : بابت غرامت فوت راننده مقصر 253 میلیون و330 هزارتومان وبابت دیه فوت سرنشینان پراید یک میلیارد و266میلیون و650 هزارتومان در وجه ذی نفعان وراث قانونی فوت شدگان کارسازی شد .

   شاهپورجمشیدی مدیر کل بیمه ایران استان لرستان با اشاره به مبلغ بالای دیه پرداختی دراین حادثه به ذی نفعان افزود: قبول این تعهدات از عهده اشخاص حقیقی خارج است وهمگان نمی توانند از عهده آن برآیند از این رو٬ رانندگان باید مسوولیت خود در برابر حوادث ناشی از رانندگی با وسایط نقلیه را بیمه کنند تادرصورت بروز حادثه احتمالی٬ بیمه گر به کمک آنها بشتابد.

   وی افزود: خوشبختانه مالک خودرو مورد اشاره بیمه نامه شخص ثالث وحوادث رانندگی داشت از این رو کل خسارت وارده بابت دیه و خسارت مالی اتومبیل مقابل٬ به زیان دیده و بازماندگان این حادثه رانندگی از محل این بیمه نامه پرداخت شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ایران

پانزدهم آبان‌ماه سال 1314 ، در چنین‌روزی، شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان نخستین شرکت بیمه ایرانی و دولتی تأسیس شد و آغاز به کارکرد. آغاز فعالیت بیمه ایران (14 آبان 1314) را به تعبیری می توان ملی شدن صنعت بیمه تلقی کرد. بیمه ایران از آذرماه 1314 صدور بیمه نامه در رشته‌های مختلف را آغاز نمود و ظرف یک سال در شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، همدان، اهواز و بوشهر نمایندگی تأسیس کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه