اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139312174380337

با همکاری هف هشتاد و خیریه زنجیره امید محقق می‌شود

کمک های مردمی، سدی محکم در برابر مرگ کودکان بیمار و کم بضاعت

کد: 139312174380337

http://bit.ly/1B46lsX

، تهران , (اخبار رسمی): کم بضاعتی کودکان مبتلا به بیماری های قلبی و تنفسی هر ساله جان عده ای از آنها را میگیرد.در حالی که با کمک های مالی مردم و از طریق خیریه های فعال در این امر میتوان مانع این اتفاق تلخ شد.

با توجه به پایان سال و فرارسیدن سال نو با کمک های خود از این کودکان حمایت کرده تا در سال جدید کنار خانواده خود باشند

متاسفانه هر ساله شاهد مرگ تعدادی از کودکان مبتلا به بیماری های قلبی و تنفسی بر اثر کم بضاعتی مالی و عدم دسترسی به دارو و امکانات مناسب هستیم. هزینه های بالای دارو، بیمارستان و بعضا جراحی باعث شده که خانواده هایی که از تمکن مالی مناسبی برخوردار نیستند تنها با چشمانی اشکبار شاهد از دست دادن فرزند دلبندشان باشند. البته این کمبودها میتواند با حمایت های مالی هدفمند و مستقیم خیرین برطرف شده و فرصت زندگی دوباره برای خیلی از این کودکان فراهم شود.

لذا خیریه زنجیره امید با شعار "مردم کمک کنند تا این زنجیره نیکوکاری قطع نشود" بستری را به وجود آورده تا از طریق کمک های مردمی، یاری رسان این قشر از کودکان بیمار باشد. زنجیره امید از همه هموطنان خود خواسته است با توجه به پایان سال و فرارسیدن سال نو با کمک های خود از این کودکان حمایت کرده تا در سال جدید کنار خانواده خود باشند. 

در این راستا مجموعه هف هشتاد (#780*) در طرحی با عنوان "با هف هشتاد زنجیره امید را ادامه دهیم" با همکاری موسسه خیریه بین المللی زنجیره امید، بستری را به وجود آورده تا از طریق کمک های مردمی، یاری رسان این قشر از کودکان بیمار باشد. 

خیرین میتوانند برای کمک به کودکان بیمار با شماره گیری کد دستوری #1394*780* به طور مستقیم کمک های خود را با هر رقمی به حساب خیریه زنجیره امید واریز کرده و در این امر خیر مشارکت کنند.

حمیدرضا قاسمی مدیر هف هشتاد با تاکید بر لزوم گسترش فرهنگ کمک رسانی در کشور، اظهار داشت: هر کسی باید به اندازه توان خود در راه کمک به نیازمندان جامعه قدم بردارد، مجموعه هف هشتاد هم با توجه به پتانسیل هایش سعی در ایفای نقش مناسب در این راستا دارد.

وی ادامه داد: بعد از همکاری با خیریه صاحب الزمان برای کمک به کودکان بی سرپرست و حمایت مالی از جشنواره خیریه رعد، اکنون بستری را برای رساندن سریع تر کمک های مردمی به نیاز مندان فراهم ساخته‌ایم.

شایان ذکر است هف هشتاد (#780*) یک سامانه پرداخت موبایلی است که از طریق آن می توان راحت و سریع امور مربوط به خرید شارژ، پرداخت قبوض، گرفتن موجودی حساب های بانکی، کمک به خیریه ها را انجام داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

هف هشتاد

سامانه پرداخت موبایلی.گرفتن شارژ-پرداخت قبوض-گرفتن موجودی و ..........

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]