اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139402245200275

امکان مشاهده آنلاین قیمت روزانه املاک در محله ها و مناطق تهران فراهم شد

کد: 139402245200275

http://bit.ly/1AbJKRN

، تهران , (اخبار رسمی): سایت مشاور با استفاده از تکنیک پردازش داده عمده و به پشتوانه اطلاعات بیش از 170 هزار ملک، امکان مشاهده آنلاین قیمت روزانه املاک در محله ها و مناطق تهران را فراهم کرد

امکان مشاهده آنلاین قیمت روزانه املاک در محله ها و مناطق تهران فراهم شد

داشتن میانگین روزانه قیمت مناطق و محله های تهران به خریداران کمک می کند تا با راحتی و قطعیت بیشتری تصمیم بگیرند

به گزارش روابط عمومی سایت مشاور، قیمت خانه و آپارتمان یکی از مسائلی است که همه افراد به طور مستقیم و غیر مستقیم روزانه با آن در ارتباط هستند. لذا سایت مشاور دات کام، در راستای تسهیل امور برای خریداران واجاره کنندگان این عرصه، امکان مطلع شدن از قیمتهای میانگین روزانه همه  مناطق و محله های تهران را فراهم آورده است.

امیر کاشانی، مدیر تجربه کاربری سایت مشاور، در زمینه اهمیت این امکان در ایجاد سهولت برای مشتریان در بازار املاک کشور گفت: امروزه با رشد دنیای اینترنت، نیاز به سرویس های نو  و استفاده از تکنیک های روز دنیا  برای کمک به خریداران و فروشندگان بیش از پیش احساس می شود.

این کارآفرین اینترنتی مشاور املاک در ادامه به توضیح نحوه محاسبه قیمتهای هر محله و ضرورت های راه اندازی آن پرداخت و تشریح کرد: سایت مشاور با گذشت پنج از سال شروع فعالیت خود، یکی از پایگاه های اصلی خرید و فروش ملک در سطح کشور تبدیل شده و با دارا بودن اطلاعات بیش از صد و هفتاد هزار ملک، در راستای آسان تر کردن خرید و فروش فعالیت می کند.

وی افزود: در دست داشتن این اطلاعات عمده به ما کمک کرد تا با استفاده از تکنیک های پردازش داده عمده (Big Data) اطلااعات با تفکیک هر محله را با دقت مناسب محاسبه و ارایه کنیم. داشتن این اطلاعات به خریداران کمک می کند تا با راحتی و قطعیت بیشتری تصمیم بگیرند.

کاشانی در پایان ابراز امیدواری کرد که همزمان با رشد صنعت Big Data در دنیا، در کشورمان هم استفاده از این صنعت موجب سهولت بیش از پیش زندگی هموطنان شود. 

علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده قیمت خانه ها و آپارتمانهای تهران به سایت مشاور مراجعه فرمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مشاور دات کام

هدف اصلی تشکیل گروه مشاور تسهیل مبادلات ملک و مسکن در سطح ایران بوده است. رشد سریع اینترنت و افزایش ضریب نفوذ آن در ایران مشاور را بر آن داشته است تا با حضور در این صحنه امکان تبادل آسانتر اطلاعات را فراهم سازد. در راستای نیل به این هدف، سایت Moshaver.com طراحی و به کار گرفته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://moshaver.com
آدرس وبسایت مشاور
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان