اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139403215470100

همکاری «دیدیار» و «دونیت» برای کمک به کودکان بی‌سرپرست با کمپین «چشمان مهربان»

کد: 139403215470100

http://bit.ly/1dBK4ii

، تهران , (اخبار رسمی): فروشگاه «دیدیار» با همکاری «وب‌سایت دونیت» حرکت خیرخواهانه خود را برای تهیه و توزیع عینک میان افراد مستمند، سالخوردگان و کودکان بی‌سرپرست در قالب کمپین چشمان مهربان آغاز کرده است.

کمپین "چشمان مهربان" در وب‌سایت دونیت

دیدیار در نظر دارد تا به 75 نیازمند در سرتاسر ایران با استفاده از حمایت های مالی دریافت شده در کمپین چشمان مهربان، کمک رسانی کند

به گزارش روابط عمومی وبسایت دونیت، کمپین چشمان مهربان که با هدف حمایت و کمک رسانی به افراد مستحق و کودکان بی سرپرستِ نیازمند عینک راه اندازی شده، تا کنون توانسته بیش از 100 حامی مالی از سراسر کشور جذب کند.

چندی پیش فروشگاه اینترنتی عینک «دیدیار»، در وبسایت دونیت کمپینی با نام چشمان مهربان راه اندازی کرد. هدف از ایجاد این کمپین، جمع آوری سرمایه درجهت تهیه، تولید و توزیع عینک میان افراد مستمند، سال‌خوردگان و کودکان بی‌سرپرست است. کمپین چشمان مهربان تاکنون توانسته با جذب بیش از 100 حامی، مبلغ 4 میلیون از 5 میلیون تومان مورد نیاز را جمع‌آوری کند. 

مجموعه دیدیار، قبل از شروع کمپین به 50 نفر از افرادی که نیازمند عینک بودند کمک کرده بود که بیشتر شامل کودکان بی سرپرست و سپس افراد سالمند می شدند. به دلیل تعداد زیاد افرادی که نیازمند دریافت کمک بودند، لازم دید تا با راه اندازی کمپینی در وبسایت دونیت، سرمایه‌ لازم برای این امر خیر را جذب کند. لذا هزینه 5 میلیون تومانی را برای تهیه فریم، عدسی و ارسال عینک‌های ساخته شده پیش‌بینی کرده است.

دیدیار در نظر دارد تا به 75 نیازمند در سرتاسر ایران با استفاده از حمایت های مالی دریافت شده در کمپین چشمان مهربان، کمک رسانی کند. پس از اتمام کمپین، دیدیار گزارشی دقیق از هزینه‌ها و دریافت کنندگان کمک‌ها منتشر خواهد کرد.

همچنان 9 روز از مدت این کمپین باقی مانده و خیرین می‌توانند با مراجعه به صفحه کمپین در وب‌سایت دونیت به نشانی kind-eyes.2nate.com و کمک به کمپین چشمان مهربان، در ثواب این کار خیر سهیم باشند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دونیت

دونیت بستری است که در وب فارسی به طور رسمی و تخصصی به تامین مالی جمعی برای پروژه هایی که اثر اجتماعی دارند می‌پردازد. تامین بودجه برای پروژه ها در دونیت به روش کراودفاندینگ صورت می گیرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینکهای مرتبط:
https://2nate.com/api/kind-eyes
صفحه کمپین چشمان مهربان
https://2nate.com/
وبسایت دونیت
رویدادمرتبط:

| پایان کمپین چشمان مهربان