اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394032815621491

مشهد میزبان استارتاپ ویکندی با طعم گردشگری

کد: 1394032815621491

http://bit.ly/1JYo3Zm

، مشهد , (اخبار رسمی): ششمین استارتاپ ویکند مشهد با رویکرد تخصصی گردشگری، از هفتم لغایت نهم مرداد ماه سال جاری با حضور 120 شرکت کننده از سراسر کشور در هتل هما (1) این شهر برگزار می‌شود.

ششمین استارتاپ ویکند مشهد با رویکرد گردشگری و صنعت توریسم

در این رویداد آموزشی- تجربی، شرکت کنندگان و صاحبان ایده گرد هم می‌آیند تا طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کرده، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند

به گزارش روابط عمومی استارتاپ ویکند مشهد، ششمین استارتاپ ویکند این شهر با رویکرد گردشگری و صنعت توریسم از هفتم تا نهم مرداد ماه سال جاری، طی سه روز متوالی با حضور 120 شرکت کننده در هتل هما (1) این شهر برگزار می‌شود.

در این رویداد آموزشی- تجربی، شرکت کنندگان و صاحبان ایده گرد هم می‌آیند تا طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کرده، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

تیم داوری استارتاپ ویکند گردشگری مشهد را عباس پورفرخی مدیر عامل گروه انفورماتیک بین الملل، مدرس دانشگاه و مشاور برندینگ و مارکتینگ سازمان‌های اقتصادی، آرش برهمند سردبیر و بنیانگذار مجله پیوست، علی جاهدی مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری خراسان رضوی و جمعی دیگر از پیشتازان عرصه نوآوری تشکیل می‌دهند..

یازده مربی گردشگری و آی تی عهده‌دار هدایت تیم‌های حاضر در این رویداد هستند که از جمله این مربیان می‌توان به سروش ایوبی، مهدی علیپور، نوید فلاحت، تکتم رنجبران، آرش سروری، سیمین ازغدی، حمیدرضا عقیقی، حمیدرضا عبدی کاشانی،کریم ضابط اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت استارتاپ ویکند گردشگری مشهد به نشانی mashhadevent.ir ضمن کسب اطلاعات بیشتر، در این رویداد آموزشی-تجربی ثبت نام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

استارتاپ ویکند مشهد

استارت‌آپ‌ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که طی 3 روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://mashhadevent.ir
وبسایت استارتاپ ویکند گردشگری مشهد
رویدادمرتبط های:

| آغاز استارتاپ ویکند گردشگری مشهد | پایان استارتاپ ویکند گردشگری مشهد