اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394052546714590

سیداستارز به تهران می‌آید تا بهترین استارتاپ را در ایران پیدا کند

کد: 1394052546714590

https://goo.gl/D7vc16

، تهران , (اخبار رسمی): 12 استارتاپ برتر ایران در تاریخ 12 شهریورماه امسال به رویداد سیداستارز در آواتک دعوت می شوند تا ایده خود را برای هیات داوران ارائه داده و برنده 500 هزار دلار جایزه در قالب سرمایه‌گذاری اولیه شوند.

مسابقه استارتاپی سیداستارز

مدیر عامل سیداستارز می‌گوید: «سیداستارز پلتفرمی برای متصل کردن سرمایه‌گذاران به نسل جدید کارآفرینان و استارتاپ‌ها است، به طوری که کانون توجه از سیلیکون‌ولی و اروپای غربی برداشته شود. ما فکر می‌کنیم بهترین روش این است که بر روی کارآفرینان سرمایه‌گذاری کرده و آنها را حمایت کنیم.»

 

به گزارش روابط عمومی «تک راسا»، «سیداستارز» مسابقه جهانی استارتاپ‌های نوپا در بازار‌های نوظهور با سرعت رشد بالا است که در تاریخ 12 شهریور برای دومین بار در ایران برگزار خواهد شد. سیداستارز در راستای قدرت بخشیدن به کارآفرینان کشور‌های در حال توسعه، در سال 2014فعالیت‌های خود را از 36 کشور  به 50 کشور در سال 2015 رساند. شرکت‌کنندگان پیشین سیداستارز تا به حال 20 میلیون دلار جذب سرمایه و برای 360 نفر در سرتاسر جهان ایجاد اشغال کرده‌اند. 

سیداستارز در سال جدید بر روی صنایع گردشگری و تکنولوژی‌های مالی نیز تمرکز کرده است. اینگونه تمرکز‌ها بر روی صنایع خاص موازی با مسابقه عمومی سیداستارز و با نام استارز ترک شناخته می‌شوند. برندگان منطقه‌ای در صنایع مرتبط نیز برای جایزه 500 هزار دلاری (به صورت سرمایه اولیه) فرصت مسابقه با یکدیگر را پیدا می‌کنند. تمامی برندگان منطقه‌ای رویداد‌های محلی به سوئیس دعوت خواهند شد تا ایده‌های خود را در رویداد اصلی در سال 2016 ارائه دهند. دو جایزه 500 هزار دلاری دیگر نیز به صورت سرمایه‌گذاری اولیه در زمینه‌های تکنولوژی‌های مالی و گردشگری به جوایز اضافه شده است، به طوری که ارزش مجموع جوایز مبلغ 1.5 میلیون دلار خواهد بود.

می‌توان گفت تمام استارتاپ‌ها در ایران شرایط لازم را برای شرکت در این رویداد خواهند داشت، اما شرایط اولیه برای شرکت در این رویداد این است که استارتاپ مورد نظر کمتر از 500 هزار دلار سرمایه جذب کرده باشد و عمر استارتاپ کمتر از دو سال و دارای MVP باشد. با حمایت شرکایی مانندMEST،  Google for EntrepreneursوMicrosoft ، سیداستارز استارتاپ‌های پیشرو و با سرعت رشد بالا را با هدف حمایت از کسب و کار‌های منطقه‌ای و قدرت بخشیدن به آنها شناسایی می‌کند. «Alisse de Tonnac»، مدیر عامل سیداستارز می‌گوید: «سیداستارز پلتفرمی برای متصل کردن سرمایه‌گذاران به نسل جدید کارآفرینان و استارتاپ‌ها است، به طوری که کانون توجه از سیلیکون‌ولی و اروپای غربی برداشته شود. ما فکر می‌کنیم بهترین روش برای اینکه بیشترین تاثیر را در  کشور‌های در حال رشد داشته باشیم این است که بر روی کارآفرینان سرمایه‌گذاری کرده و آنها را حمایت کنیم.» او اضافه می‌کند: «ما به دنبال دیدن تکامل استارتاپ‌ها و ایجاد استارتاپ‌های جدید در کشور هستیم.»

12 استارتاپ برتر به رویداد نهایی سیداستارز ایران دعوت خواهند شد تا ایده خود را ارائه دهند و با یکدیگر رقابت کنند.

امسال پویا کندری، سفیر سیداستارز در ایران و یکی از اعضای کلیدی در کانون کارآفرینی ایران است. کانون کارآفرینی ایران به همراه پایگاه خبری تک‌راسا و شتاب‌دهنده آواتک برای برگزاری این رویداد همکاری می‌کند. برگزاری این رویداد بر عهده تیم تک‌راسا است و شتاب‌دهنده آواتک مکان برگزاری این رویداد را فراهم کرده است. لازم به ذکر است که این رویداد به صورت زنده با همکاری آپارات پخش خواهد شد.

 علاقمندان می توانند برای ثبت نام در رویداد سیداستارز به این لینک مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تک‌راسا - TechRasa

تک‌راسا پایگاه خبری و تحلیلی اکوسیستم استارتاپ‌ها به زبان انگلیسی در ایران است. با توجه به تحولات صورت گرفته در چند سال اخیر در حوزه استارتاپ‌ها و کارآفرینی، و شکل گیری چندین استارتاپ موفق در داخل کشور، تیم تک‌راسا با هدف اطلاع رسانی، الهام و قدرت بخشیدن به اکوسیستم استارتاپی کشور فعالیت خود را آغاز کرد. یکی از اهداف اصلی تک‌راسا رساندن اخبار و تحلیل‌های استارتاپی به خارج از کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
رویدادمرتبط:

| برگزاری رویداد سیداستارز در ایران