اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394061147260100

کمپین تجهیز کتابخانه مدارس محروم بوشهر در وبسایت دونیت پایان یافت

کد: 1394061147260100

http://j.mp/1fWxevW

، تهران , (اخبار رسمی): کمپین تجهیز کتابخانه مدارس محروم بوشهر که از 9تیرماه توسط خیریه نیک گامان جمشید در وبسایت دونیت راه اندازی شده بود، با کمک 497 نفر حامی توانست در طول 62 روز مبلغ ده میلیون و 49هزار و هفتصد و چهل و یک تومان و 62 درصد از مبلغ هدف 15میلیون تومان برای این کار نیک جمع‌آوری شد.

کمپین تجهیز مدارس محروم بوشهر در وبسایت دونیت پایان یافت.

اگرچه این کمپین نتوانست به مبلغ هدف خود برسد، اما توانست رکورد تعداد حمایت‌ها در کمپین های دونیت را با 497 حمایت به نام خود ثبت کند.

به گزارش روابط عمومی وبسایت دونیت، پروژه تجهیز کتابخانه این مدارس در کل حدود 50 میلیون تومان هزینه دربرداشت و تاکنون مبلغ 35 میلیون تومان آن توسط دولت و خیرین تامین شده بود که از آن برای خرید تجهیزات  و دکور کتابخانه‌ها استفاده شد و 15 میلیون تومان باقی مانده جهت خرید کتاب پیش بینی شد که از طریق کمپین در وبسایت دونیت  راه اندازی شد.

میانگین حمایت برای هر نفر در کمپین تجهیز کتابخانه مدارس محروم بوشهر حدود 20،220 تومان بوده و هرکدام از حامیان مبالغی بین 1،000 تا 500،000 تومان به این کمپین کمک کردند. جدا از حمایت های مالی صورت گرفته از این کمپین، حمایت های مردمی در قالب 36 کارتن کتاب توانست کسر مبلغ هدف از حمایت را به صورت تقریبی جبران کند.

نصب قفسه کتابخانه های 8 مدرسه محروم استان بوشهر در دست انجام است و انتظار می رود تا پایان شهریور امسال با کمک های مردمی انجام شده، تجهیز کتابخانه‌ها به اتمام برسد تا دانش‌آموزان این مدارس بتوانند از ابتدای سال تحصیلی جدید از کتابخانه مدرسه خود استفاده کنند.

اگرچه این کمپین نتوانست به مبلغ هدف خود برسد، اما توانست رکورد تعداد حمایت‌ها در کمپین های دونیت را با 497 حمایت به نام خود ثبت کند. قبل از این رکورد تعداد حمایت‌ها مربوط به کمپین تجهیز کارگاه کامپیوتر مدرسه روستای عاشقلو با 219 حمایت بود که باز هم به همت خیریه نیک گامان جمشید راه اندازی شده بود.

بخش اول گزارش کمپین تجهیز مدارس بوشهر توسط محی سنیسل یکی از مدیران مجموعه دونیت منتشر شده است و علاقمندان برای مطالعه آن می توانند به وبلاگ دونیت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دونیت

دونیت بستری است که در وب فارسی به طور رسمی و تخصصی به تامین مالی جمعی برای پروژه هایی که اثر اجتماعی دارند می‌پردازد. تامین بودجه برای پروژه ها در دونیت به روش کراودفاندینگ صورت می گیرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]