اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394061447354634

نخستین همایش نماد اعتماد الکترونیکی استانی خراسان رضوی برگزار می شود

کد: 1394061447354634

http://j.mp/1O9HgYB

، مشهد , (اخبار رسمی): نخستین همایش علمی - تخصصی با محوریت موضوعی نماد اعتماد الکترونیکی استانی به همت انجمن مدیران صنایع خراسان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و حمایت پلیس فتا، استانداری ، شهرداری، سازمان توسعه تجارت الکترونیکی همزمان با افتتاح نمایشگاه کامپیوتر در مشهد 15مهرماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیران صنایع خراسان، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (eNAMAD.ir) در اجرای سیاست‌های برنامه‌ریزی شده، به منظور توسعه کسب‌ وکارهای اینترنتی و ترویج خرید اینترنتی امن، برگزاری همایش‌های استانی خراسان با همکاری سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور، در دستور کار قرار داده است.

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی است، از این رو وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه‌های اینترنتی کرده است. در واقع نماد اعتماد الکترونیکی با هدف قانونمند کردن و چارچوب‌دهی به فعالیت فروشگاه‌های مجازی، مشخصه‌ای به منظور اعتمادسازی کاربران در هنگام مراجعه به سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی است.

نماد اعتماد الکترونیکی که به شکل یک علامت در سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش درمی‌آید تا خریداران و مصرف‌کنندگان کالاها و خدمات فروشگاه‌ها در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از اینکه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف‌کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید کنند.

گفتنی است، در این همایش دکتر یحیی علوی مدیرارشد یاهو در خاورمیانه و دکتر علی اکبر جلالی پدر  آی تی ایران به ایراد مباحث علمی در محل سالن همایش‌های ساپکو خواهند پرداخت.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن مدیران صنایع خراسان

انجمن مدیران صنایع خراسان در سال 1366 در خراسان پایه ریزی شد. عمده ترین مواردی که توسط این انجمن انجام می پذیرد، رفع مشکلات بانکی، بیمه و ...صنایع استان و تسهیل نمودن راه فعالیت آنها می باشد. این مجموعه ذیل سازمان انجمن مدیران ایران می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]