اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394062947770100

کمپین «هاله کوچولو، عروسک مسافر» راه‌اندازی شد

کد: 1394062947770100

https://goo.gl/mPYVFd

، تهران , (اخبار رسمی): هاله کوچولو عروسکی پارچه‌‏ای است که به کشورهای مختلف سفر می‌کند و به همراهی میزبانش به مکان‌های دیدنی آن کشور می‌رود. این عروسک که خالق آن هاله مودبیان است، تاکنون به 22 کشور و 46 شهر سفر کرده است. در این راستا کمپینی در وبسایت دونیت راه اندازی شده است که هدف از ایجاد آن، فراهم آوردن سرمایه‌ای برای تدوین و تولید فیلمی در رابطه با سفرهای هاله کوچولو است.

کمپین «هاله کوچولو، عروسک مسافر» راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی وبسایت دونیت، در این راستا، هاله مودبیان، خالق  عروسک مسافر گفت: « هاله کوچولو یا عروسک مسافر پروژه‌ایست که در سال 90 آغاز شد. هاله کوچولو عروسکی پارچه‌ای است که برای تحقق رویای جهانگردی در جهان بدون مرز با پیغام دوستی و لبخند سفر می‌کند. هاله به وسیله پست به شهرهای مختلف سفر می‌کند و در هر شهر میزبانی دارد. میزبان‌ها هاله را به نقاط مهم شهر می‌برند و مقابل این مکان‌ها از عروسک عکس می‌گیرند.

وی افزود: «از 15 آبانماه سال 90 که هاله سفرش را آغاز کرده تا به امروز به 46 شهر دنیا سفر کرده و در این سفرها با آدم‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا شده و اتفاقات زیاد و جالبی برایش افتاده است. ما هر سال برای تولد هاله کوچولو ویدئوهای کوتاهی ساختیم، اما امروز بعد از چهار سال تصمیم گرفتیم فیلم کامل‌تری از سفرهای عروسکی که رویای خیلی از آدم‌ها را نمایندگی می‌کند بسازیم.»

خالق این عروسک اضافه کرد: «برای تامین هزینه‌های این فیلم (هزینه کارگردان، انیماتور، صدابردار، نورپرداز، آهنگساز، طراح شخصیت و مدلساز و فیلمبردار) که قسمت کوتاهی از آن استاپ‌موشن خواهد بود، ما به هشت میلیون تومان پول نیاز داریم که برای تامین این پول، روی کمک تک‌تک کسانی که دنیا را با دوستی و لبخند می‌خواهند، حساب کرده‌ایم.»

مودبیان تصریح کرد: « اگر هدف این پروژه برای برخی از افراد  جذاب است، می‌توانند به اندازه توان خود به ما کمک کنند. ما هم  نام افراد خیّر را به عنوان حامی هاله‌کوچولو در سایت آن ثبت می کنیم  و البته اگر بیشتر از 100هزارتومان به هاله کوچولو کمک شود، اسم فرد خیَّّر در پایان ویدئوی تولد چهارسالگی‌اش نوشته می شود»

برهمین اساس، مهلت مشارکت در این کمپین 75 روز بوده و مبلغ هدف آن 8 میلیون تومان است که علاقمندان جهت مشارکت در آن می توانند به کمپین هاله کوچولو به آدرس littlehaleh.2nate.com مراجعه کنند.

در صورت پایان موفقیت‌آمیز کمپین، گزارش‌هایی در رابطه با پیشرفت ساخت فیلم در وبلاگ دونیت منتشر خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دونیت

دونیت بستری است که در وب فارسی به طور رسمی و تخصصی به تامین مالی جمعی برای پروژه هایی که اثر اجتماعی دارند می‌پردازد. تامین بودجه برای پروژه ها در دونیت به روش کراودفاندینگ صورت می گیرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]